טיסות, חבילות נופש,נופש בחו"ל - מונה טורס
לקוח עסקי
 • לחברת מונה טורס מחלקת שייט וקרוזים מהטובות בישראל

  אנו מארגנים לכל לקוח את מה שמתאים לו, טיסות, מלונות ושייט תענוגות באירופה, בקריביים ובאגן הים התיכון. כמו כן מונה טורס היא הנציגה של אוניות שמקיימות שייט בים התיכון.

  קרוזיםיש לנו מוצרי קרוזים בכל העולם, כמו גם לשייט תענוגות בים הקריבי, רבים מלקוחותינו נהנו מחוויה זו, מידי שנה אנו מטיסים ומארגנים למאות מלקוחותינו את הקרוז המדהים ביותר.  ההפלגות הן למעשה מלון מיוחד ועשיר בכל טוב שגם יכול לשוט על המים. רוב הקרוזים יוצאים מנמלים ברחבי ארה"ב, חלק מהם: ניו יורק, בוסטון, בולטימור, פילדלפיה, מיאמי, טמפה, ניו אורלינס, גלבסטון שנמצאת ליד יוסטון טקסס.

  בקרוז לקריביים מגיעים ליעדים אקזוטיית כמו איי קיימן או טרינדד, ברוב המקומות שהאניות מגיעות אליהן מדברים גם צרפתית, ספרדית, הולנדית וכמובן אנגלית.

  בכל קרוז עוצרים לפחות פעמיים בשתי מקומות שונית, כך שחלק מהקרוז מטיילים מחוץ לאונייה.

  יש מסלולים קבועים לכל אונייה, וההפלגות יוצאות תמיד בזמן, אז לא כדאי לאחר!

  קרוזים התקופה הטובה ביותר לקרוז בקריביים היא בחודשים דצמבר עד אוגוסט, בעונת ההוריקנים מאוגוסט ועד אמצע אוקטובר, לא תמיד יש הוריקן כמו שלא תמיד יורד גשם ואם יש הוריקן יודעים מראש לחזות בדיוק רב את העוצמה והמסלול שלו כמו גם התיזמון מתי הוא מגיע.  בחודשים הללו חברות השייט מקיימות קרוזים בספטמבר כסדרן ולא מבטלות קרוזים.

  רוב הסיכויים סטטיסטית שהקרוז יצא כסדרו ללא בעיות, יש סיכוי נמוך אבל קיים סיכוי שאם יהיה הוריקן המסלול ישתנה ובמקום ביקור באיים המתוכננים ע"פ המסלול יהיה ביקור באיים אחרים.
  לדוגמא במקום איים במזרח יהיו איים במערב או לחילופין.

  יש סיכוי אפסי אבל הוא קיים שיכול להיות שיהיה עיכוב ביציאת הקרוז -נדיר.

  כשהקרוז פגע בנמל המוצא של השייט ביום בו אמורים היו הנוסעים לעלות על הספינה.

  כל שייט תענוגות הינו חוויה מדהימה, שכל אחד רוצה לעבור.

  למונה טורס מבחר גדול של קרוזים לקאריביים, אלסקה, אירופה ולאגן הים התיכון.
  כמו כן למונה טורס יש מחלקת שייט תעלות, שייט נהרות

  נשמח לעמוד לשירותך בכל עת.

  מחלקת שייט וקרוזים - 03-5141847

 • צור קשר

  • אני מעדיף פניה: