נגישות
קרוזים

חבילות קרוז בים הבלטי


קרוז בים הבלטי, שעל התפר בין צפון אירופה למזרחה, הוא הזדמנות מופלאה לראות את ההבדלים ואת הדמיון בין המדינות באזור, להתרשם מנופים יפהפיים וערי מלוכה מפוארות, ליהנות ממזון טיפוסי ומאווירה ייחודית. שייט בים הבלטי הוא אפשרות מעולה לנסיעה לחו"ל בחודשי הקיץ החמים (יוני ויולי). במדינות הבלטיות מזג האוויר מעט יותר קריר מיתר מדינות אירופה והשמש זורחת בהן לאורך רוב שעות היום, ומוסיפה שעות של הנאה מכל הנופים המרהיבים.
הים הבלטי נמצא בצפון מזרח אירופה ותחום על ידי חצי האי הסקנדינבי, האיים הדניים והחופים הצפוניים של מדינות מזרח אירופה ומדינות מרכז אירופה. מספר מדינות גובלות בו: דנמרק, שבדיה, פינלנד רוסיה, אסטוניה, לטביה, ליטא, פולין וגרמניה והוא למעשה מקשר בין מדינות סקנדינביה למדינות מזרח אירופה.
ביקור בים הבלטי מאפשר להתרשם מההיסטוריה העשירה של מדינות האזור, מהתרבות המפוארת של כל מדינה ומההבדלים בין תרבויות אלה. ניתן לפגוש בדייגים רבים, נופים קסומים, ערי מלוכה וים מרשים ביופיו.  

יעדי עגינה וביקור במהלך השייט

הספינה של כל קרוז עוגנת במהלך השייט במספר יעדים מעניינים- גרמניה, דנמרק, נורבגיה, רוסיה, פינלנד, אסטוניה ושבדיה. 
טאלין, אחת הערים המרתקות באסטוניה, משלבת רחובות ומבנים היסטוריים עם חיי לילה תוססים. זוהי עיר מימי הביניים, מוקפת חומה ורחובותיה מרוצפים אבנים. אחת התצפיות המרהיבות בעיר היא מראש מגדל הפעמון של בית העירייה, בעיר העתיקה, המציעה נוף פנורמי עוצר נשימה של בירת אסטוניה.
סנט פטרבורג, העיר השנייה בגודלה ברוסיה, נחשבת לאחת הערים היפות באירופה, על ארמונותיה המפוארים, כנסיותיה היפות, הפארקים, המוזיאונים וכמובן, תעלות המים שלה.
מומלץ לבקר בהרמיטאז', מוזיאון חשוב ביותר בו נמצא ארמון החורף המפואר של הצארים; לעלות למצודת פטר ופול שנועדה להגן על העיר מפלישות, ובקתדרלה שבמרכזה קבורים קיסרים וצארים רוסיים, לטייל במתחם פטרהוף ובכנסיית הדם השפוך.
הלניסקי, בירת פינלנד, מציעה ארכיטקטורה, עיצוב, חיי לילה וטבע יפה. כדאי לבקר בכיכר הסנאט ההיסטורית, לעלות לכנסיה הגדולה ולהביט ממנה על נמל העיר, לבקר בשוק המקורה המציע אוכל מקומי מגוון וטעים וליהנות משופינג ברחבי העיר.