נגישות

10 לילות 11 יום בירות באלטיות אוצרות של אונסקו

חברת השייט   Norwegian Cruise Line NCL

הספינה: GETAWAY

פרטים והזמנות:
03-5141847 נטע
Neta@mona.co.il

המחיר לאדם: $2099

המסלול:
מסלול השייט כולל את הבירות הבאלטיות, כשגולת הכותרת היא סן פטרסבורג, שם הספינה שוהה יומיים.

נמל המוצא להפלגה –קופנהגן בירת דנמרק ומהערים הקוסמופוליטיות הקסומות והבולטות שבסקנדינביה. קופנהגן שזורה בתעלות מים שהשייט לאורכם מעניק חווייה יחודית לביקור בה. סימן ההיכר של העיר הוא פסלה של בת הים הקטנה. במרכז העיר כיכר העירייה ובית העירייה שסביבם מזרקות ופסלים שמאפיינים את העיר. בקופנהגן נמצא המדרחוב הארוך בעולם ה Stroget. בית המלוכה של דנמרק נחשב לשושלת הוותיקה בעולם ומרכזו בארמון Amalienborg Palace. גני טיבולי הם האטרקציה המרכזית למשפחות פארק שעשועים העתיק ביותר באירופה נחנך בשנת 1843 ומצויים בו כרכרות, רכבות הרים מפחידות, קרוסלות וגן בוטני ובו לא פחות מ400,000 פרחים.בערב הפארק מואר בעשרות אלפי נורות וזיקוקים.

טאלין, בירת אסטוניה, זכתה לאחרונה בתואר בירתה התרבותית של אירופה.  עיר קסומה עם אופי של עיר עתיקה ימי ביינמית מחודשת מוקפת חומה עם מגדלי שמירה וצריחים. רחובות מרוצפים חלוקי אבן בזלת, בתים קטנים צבעוניים עם גגות אדומים רחובות וסמטאות עם בתי קפה וחנויות ציוריות קטנות. העיר הוכרזה בשנת 1997 כאתר מורשת עולמית של אונסק"ו. במרכז בית העיריה מבנה גותי עם מגדל מתומן מהמאה ה13, בית מרקחת העתיק באירופה, וכנסיית סנט אולב, כנסייה גותית שסיפור מרתק שזור בבנייתה. מצודת טומפיאההעתיקה מהמאה ה13 היא מסמלי ההיכר של רצועת החוף בגובה של 50 מ' וכיום משמשת כמעונו שלבית הפרלמנט האסטוני.  בעיר שרידים מימי הקומוניזם, כנסייה אורתודוכסית כנסייתאלכסנדר נייבסקישנבנתה על גבעת טומפיאה. המטבח של טאלין מהווה חוויה קולינארית, מודל של מטבח נורדי במיטבו.

הלסינקי היא בירתה של פינלנד. הלסינקי עיר נמל בה השמש כמעט ואינה שוקעת בתקופת ההפלגה. עיר יפהיפיה, עם ארכיטקטורה ניאו קלאסית בהשראת שכנתה-סן פטרסבורג, עיר שמשלבת ישן וחדש מבנים עתיקים עם ברים ובתי קפה חדשים. במרכז העיר כיכר הסנאט, כיכר גדולה מוקפת במבנים עתיקים, הקתדרלה הלותרנית של הלסינקי, שממרומיה נשקפת העיר. בסמוך לנמל העיר מצוי השוק השוכן במבנה מרשים מצופה לבנים צבעוניות. בשוק מגוון דוכני אוכל, שפע של דגים ופירות ים כיאה למרכז הדייג של אירופה, פירות, ירקות גבינות ומכל טובה של סקנדיביה. שדרת אספלנדה, השדרה המרכזית של השופינג בהלסינקי המסתיימת בפארק הריאות הירוקות של הלסינקי מקום לנוח ולטעון מצברים. לאורך השדרה חנויות מעצבים ובוטיקים, מסעדות, בתי קפה וברים. בסמוך לנמל על קו האופק נמצא מבצר סומנלינה, אתר שמור של אונסקו הבנוי על 6 איים שהשייט ביניהם הוא חלק מהחוויה, בין מבצרים ומצודות.

סנט פטרסבורג. ללא ספק גולת הכותרת של מסלול ההפלגה היא העגינה יומיים בסנט פטרסבורג. מהערים היפות באירופה ובעולם עם מוטיבים ממיטב הפאר של אירופה ניאו קלאסי ובארוקי בהשראת אדריכלים איטלקיים. נבנתה ע"י פטר הגדול על ביצות בעברה נקראה פטרוגארד, לנינגרד ושימשה כשבירת השושלת הצארית במשך 200 שנים. העיר בנויה על 42 איים בשפך של נהר הנייבה, ולכן נקראה וונציה של הצפון. כיום העיר השנייה בגודלה בברית המועצות. יופייה של העיר שימש כהשראה לנובלות של דוסטוייבסקי מחד, ולתורתו של לנין מנגד.  הרחוב המרכזי של העיר נייבסקי פרוספקט ממנו ניתן לטייל בין האתרים שבמרכז העיר, אורכו 5 ק"מ, ובו חנויות,  מסעדות ובתי קפה. העיר שופעת מוזיאונים שהמפורסם מביניהם הוא ההרמיטז' המוזיאון הגדול בעולם, כנסיות, פארקים וגשרים קסומים המגשרים בין התעלות ונפתחים לעת לילה לתנועת ספינות. הגנים וארמון פטרהוף, ארמון פאבלוק, יקטריננסקי, כנסיית הגואל, קאתדרלת אייזק הקדוש שכיפתו שולטת על קו הרקיע של העיר מתנוססת לגובה 100 מ'. בעיר גנים מוריקים הריאות הירוקות  גן הקיץ  Lentnii Sad. מצודת פטר ופאבל נבנתה כחיץ מול פינלנד במרכזה קתדרלה קסומה עם כיפה מוזהבת שם נטמנו הצארים של רוסיה. ביקור בארמון הקיץ שנבנה עבור פטר הגדול והגנים מסביב הם ללא ספק מסע סביב כל הגנים בעולם, שהיפה מכולם יובא לכאן.
פרטי הטיסות:


   תאריך ההפלגה:
30.06-09.07.2017
 

 
 
מחיר:
המחיר לאדם בחדר פנימי מ-2099$ללא מספר
המחיר לאדם בחדר זוגי פנימי בקומה 5 -2220$+מתנות
המחיר לאדם בחדר עם חלון  מ-2455$ ללא מספר
המחיר לאדם בחדר זוגי עם חלון בקומה 11 בקדמית הספינה-2720$+מתנות
לאדם בחדר זוגי עם מרפסת  מ-2745$ ללא מספר ללא מתנות
לאדם בחדר זוגי עם מרפסת בקומה 9-10 -2940$+מתנות
המתנות  לחדר הם:
250דקות אינטרנט וטיפים עבור זוג(243$)
 
 
חבילה כוללת:
טיסה, שייט 9 לילות, לילה בבית מלון  במרכז קופנהגן 3* על בסיס לינה וארוחת בוקר,  מסי נמל אויריים וימיים.
 
 
המחיר אינו כולל:
טיפים בספינה
העברות
סיורי חוף בשייט
ביטוחים .
 
הערה:
העברות יהיו בתוספת תשלום סמלית מותנה במינימום 6 משתתפים.
 
 
פרטים והזמנות:
03-5141847 נטע
Neta@mona.co.il