נגישות
 • מצא את הטיסה לאמסטרדם שמתאימה לך בדיוק!
 • מצא את בית המלון המתאים ביותר!
 • מצא את החבילה המתאימה ביותר לאמסטרדם!

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש מלונות בחו"ל, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  תאריך יציאה
  תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים

טיסות שכר לאמסטרדם

טיסות לאמסטרדם
12/5/17 - 29/5/17

טיסות - שכר

$420
אמסטרדם
26/6/17 - 30/6/17

טיסות - שכר

$460
טיסות לאמסטרדם
05/6/17 - 12/6/17

טיסות - שכר

$460
טיסות לאמסטרדם
08/6/17 - 11/6/17

טיסות - שכר

$439

טיסות סדירות לאמסטרדם

טיסות לאמסטרדם
08/5/17 - 16/5/17

טיסות - סדירות

 

החל מ: $256
טיסות לאמסטרדם
05/6/17 - 11/6/17

טיסות - סדירות

 

החל מ: $219
טיסות לאמסטרדם
26/7/17 - 01/8/17

טיסות - סדירות

 

החל מ: $238
טיסות לאמסטרדם
31/7/17 - 08/8/17

טיסות - סדירות

 

החל מ: $286

הרגע האחרון לאמסטרדם

טיסות ברגע האחרון

מידע על אמסטרדם

טיסות לאמסטרדם – לטייל באמסטרדם עם ילדים
 
אמסטרדם היא עיר נהדרת לטייל בה עם ילדים. העיר שטוחה, אין בה עליות או ירידות מעייפות, היא משתרעת של  שטח קטן וכל האתרים המרכזיים של העיר קרובים זה לזה וקל להתנייד בעיר עם ילדים צעירים או עם תינוקות בעגלה. העיר מלאה באטרקציות תיירותיות המתאימות לכל גיל, גם לילדים, לבני נוער ולמבוגרים.
 
טיסות לאמסטרדם - מה אפשר לעשות בעיר עם ילדים?
 
אין ילד שלא אוהב לרכוב על אופניים, וגם מבוגר. באמסטרדם אפשר לרכוב בכל מקום, אך אם אתם רוצים לרכוב להנאתכם ולהימנע מהסכנות האורבות ברכיבה בכביש, כדאי לרכוב בפארק "וונדל פארק". פארק וונדל פארק הוא פארק ארוך וירוק עם שבילי רכיבה ופינות קסומות. תוכלו לשכור אופניים בסניף מקבייק הנמצא על יד כיכר ליידספליין הקרוב לפארק. אם יהיה לכם מזל תוכלו גם ליהנות מהקרנת סרטים בפארק, הופעות מזדמנות, מפנטומימה, מנגני רחוב ועוד.
 
שיט בתעלות היא חוויה מהנה שבאמצעותה תוכלו להכיר את העיר מגובה המים. יש לכם כמה אפשרויות של שיט בתעלות, תוכלו להצטרף לטיול מאורגן, לעלות לאוטובוס תעלה או לשכור סירת פדלים ולשוט בעצמכם. חשוב לדעת כי בטיול המאורגן ההסברים הם באנגלית והילדים עלולים לאבד את הסבלנות, אוטובוס התעלה, לעומת זאת, יעניק לילדים חוויה מיוחדת. יש לו מספר מסלולי נסיעה, בכל מסלול יש תחנות שבהן אפשר לרדת, לטייל, לעלות ולהמשיך לשוט.
 
לבקר באצטדיון ארנה.אצטדיון ארנה הוא המגרש הביתי של קבוצת אייאקס. אם תצליחו להשיג כרטיסים לאחד המשחקים ,זה יהיה נהדר, אך אם לא תצליחו להשיג כרטיס, לא נורא. תוכלו לסייר באצטדיון היפה, לבקר ביציעים, בחדר העיתונות ובמוזיאון שבו מוצגים חפצים אישיים של כוכבי הקבוצה.
 
גן החיותארטיס הוא גן החיות העתיק בעולם.הוא הוקם בשנת 1838 ויש בו גן חיות, מוזיאון גיאולוגי, מוזיאון זואולוגי, ופלנטריום, הכול תחת קורת גג אחת. הגן מחולק לחלקים שונים, יש בו חלק המוקדש ליצורים ליליים, יש בו אזור של יונקים גדולים, סוואנה אפריקאית המכילה זברות ואנטילופות ומשק חיות הולנדי טיפוסי עם עגלים, כבשים, חזירים, תרנגולות, עזים ועוד.  וכן, יש בו גם פינת ליטוף!
 
מוזיאון המדע הגדול ביותר בהולנד, נמו, נמצא באמסטרדם. המוזיאון בנוי כספינת ענק ירוקה העומדת לטבוע. נוסף על התצוגות הקבועות בענייני מדע וטכנולוגיה המוזיאון מאפשר לילדים להפעיל מוצגים, ולהתעמק בשאלות הקשורות לגוף האדם, לאלקטרוניקה, לחשמל ועוד. בסיום הפעילות כדאי לטפס לגג המוזיאון ולצפות בנוף היפה של העיר הנשקף מהגג.
 
אנה פראנק הוא ספר חובה לכל ילד או נער ואם אתם באמסטרדם גם הביקור במוזיאוןהוא חובה. בבית אנה פראנק השוכן על אחת הגדות היפות של תעלת הנסיך עוברים הילדים חוויה מרתקת. כאן הם ילמדו בצורה מוחשית את הסיפור של אנה פראנק, יעברו בין חדרים שבהם הסתתרה המשפחה מפני הנאצים, יראו את היומן המקורי, את התמונות של אנה פראנק ושל בני המשפחה ויחזו במצגים מרגשים.
 
כיכר דאם היא אחת הכיכרות היפות באירופה. כאן אפשר להתרשם מהבניינים היפים המקפים את הכיכר, להאכיל יונים, לקפוץ למחלקת הצעצועים בכל בו המפואר De Bijenkorfולבקר במוזיאון מאדאם טוסו הנמצא סמוך לכיכר.
 
 
טיסות לאמסטרדם - מידע שימושי
 
v     המטבע: אירו.
 
v     השעה: אמסטרדם מאחרת את שעון ישראל בשעה.
 
v     זמן הטיסה: ארבע ורבע שעות טיסה.
 
v     מזג אוויר: בחודשים נובמבר עד מרץ קר מאוד,ברוב הימים יש גשמים, שלגים ורוחות, אך ייתכנו גם כמה ימי שמש קרירים. ממאי עד אוגוסט מזג האוויר משתפר, אך עדיין יכול לרדת גשם.

מזג אוויר ב אמסטרדם

currentdaycludy.png
שבת ° 3 - ° 11
cludySmall.png
cludySmall.png
rainSmall.png
 • 5-13
 • 9-17
 • 8-14

יעדי חבילות מומלצים

דילים למגוון יעדים