נגישות
 • מצאו טיסה לפריז שמתאימה לכם בדיוק
 • בחרו את בית המלון המושלם בפריז!
 • בחרו את החבילה שתתאים לכם בדיוק!

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש מלונות בחו"ל, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  תאריך יציאה
  תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים

טיסות לפריז

טיסות סדירות

טיסות פריז
13/7/17 - 20/7/17

טיסות - סדירות

 

החל מ: 297
טיסות פריז
23/5/17 - 30/5/17

טיסות - סדירות

 

החל מ: $290
טיסות פריז
19/6/17 - 27/6/17

טיסות - סדירות

 

החל מ: $348
טיסות פריז
25/8/17 - 01/9/17

טיסות - סדירות

 

החל מ: $412

טיסות זולות לפריז

טיסות שכר

טיסות פריז
06/6/17 - 09/6/17

טיסות - שכר

2  לילות 

$489
טיסות פריז
22/6/17 - 30/6/17

טיסות - שכר

7  לילות 

$391
טיסות פריז
17/7/17 - 25/8/17

טיסות - שכר

38  לילות 

$362
טיסות פריז
23/7/17 - 25/8/17

טיסות - שכר

32  לילות 

$362

טיסות אל על לפריז

טיסות פריז
30/6/17 - 04/7/17

טיסות - סדירות

 

טיסת אל על

$490
טיסות פריז
01/6/17 - 11/6/17

טיסות - סדירות

 

טיסת אל על

$464
טיסות פריז
17/8/17 - 27/8/17

טיסות - סדירות

 

טיסת אל על

$669
טיסות פריז
05/9/17 - 11/9/17

טיסות - סדירות

 

טיסת אל על

$435

הרגע האחרון לפריז

מידע על פריז

פאריז נחשבת לאחד מיעדי התיירות הפופולאריים בעולם. תיירים מכל רחבי העולם, וגם מישראל, בוחרים בפאריז שוב ושוב ומגיעים אל העיר שגם מספר ביקורים בה לא יספיקו כדי לראות את כל מה שיש לעיר להציע. טיסות לפאריז יוצאות מנמל בן גוריון כל יום ולעתים אף מספר פעמים ביום. לפאריז אפשר לטוס עם חברות ישראליות כמו אל על, סאן דור וארקיע או עם חברות זרות  כמו Air France  ועוד.
 
 
טיסות לפאריז – חמישה דברים שחשוב לדעת
 
טיסות לפאריז יוצאות מנמל התעופה בן גוריון ונוחתותבאחד משני נמלי התעופה של פאריז, נמל התעופה אורלי או נמל התעופה שארל דה גול. 
 
טיסות לפאריז יוצאות כל יום, בכל עונה ובכל מזג אוויר. עיר האורות מתאימה לטיולים בכל חודשי השנה. אומנם העונה המומלצת לטיולים היא בחודשי האביב והקיץ, אך גם בחודשי החורף אפשר ליהנות בעיר מחופשה רומנטית ומהנה.
 
נמל התעופה אורלי נמצא במרחק של ארבעה עשר קילומטרים ממרכז העיר ונמל התעופה שארל דה גול  נמצא קצת רחוק יותר, כעשרים ושלושה קילומטרים מצפון לפאריז. שני נמלי התעופה נחשבים למודרניים, נמלי תעופה עם חנויות, מסעדות וכל השירותים הנדרשים לתיירים כמו השכרת רכב, מודיעין לתיירים ועוד.
 
בפאריז פועל נמל תעופה נוסף, נמל התעופה Beauvais.זהו נמל תעופה קטן הנמצא במרחק של שעה נסיעה מהעיר והוא משרת את טיסות השכר של חברות התעופה הזרות. טיסות השכר של חברות התעופה הישראליות, חשוב להדגיש, נוחתות בנמל התעופה שארגל דה גול.
 
משדות התעופה אורלי ושארל דה גול אפשר להגיע אל העיר במספר דרכים, ברכבת, במטרו, באוטובוסים או במונית. שירות המוניות משדה התעופה אל העיר הוא יקר יחסית לאמצעי התחבורה האחרים ולא תמיד משתלם בשל הסיכוי להיתקע בפקקי התנועה המאפיינים את הכניסה אל פאריז.
 
טיסות לפאריז - איך אפשר להוזיל את מחירי הטיסה?
 
פאריז היא אחת הערים היקרות באירופה. מקומות הבילוי, המסעדות, התחבורה הציבורית, בתי המלון ועוד נחשבים ליקרים יחסית לערים אחרות באירופה, אך בתחום כרטיסי הטיסה לפאריז אפשר למצוא כרטיסי טיסה זולים.
 פריז
בשל התחרות הרבה בין חברות התעופה הפועלות בקו פאריז – תל אביב, חברות רבות מציעות מבצעים והנחות לאורך כל עונות השנה. כדאי לעקוב אחרי המבצעים המתפרסמים באתרי האינטרנט של החברות.
 
מחירי הטיסות זולים באופן משמעותי בעונת החורף, עונה שאינה נחשבת לעונת שיא. אם אתם לא פוחדים מהחורף האירופאי תוכלו לטוס בזול לפאריז בחודשי החורף וליהנות מחופשה רומנטית, מיוחדת וזולה.
 
יש מספר חברות תעופה זרות הטסות מתל אביב לפאריז עם נחיתת ביניים.אומנם זה מאריך באופן משמעותי את משך הטיסה, אך מוזיל בצורה ניכרת את מחיר הכרטיס.
 
טיסות לואו קוסט הן טיסות זולות. בטיסות לואו קוסט אינכם נהנים מהשירותים המאפיינים טיסות סדירות כמו מושב קבוע, ארוחות ותוכניות בידור, אך המחיר הזול מפצה על היעדר השירותים. ככל שתקדימו להזמין כרטיס טיסה, כך מחיר הכרטיס יהיה זול יותר.
  פריז
פאריז – מידע שימושי והתמצאות בעיר

 • פאריז מחולקת לעשרים רבעים המסודרים בצורת שבלול. הרובע הראשון ממוקם במרכז העיר וממנו מתחילה להתפתל ספיראלה עד לרובע העשרים במספר. נהר הסיין חוצה את העיר ומחלק אותה לשני חלקים, הגדה הימנית והגדה השמאלית. בגדה הימנית נמצאים גני טולרי, מוזיאון הלובר, מרכז פומפידו ושדרות שאנז אליזה. מגדל אייפל, סימן ההיכר של העיר, נמצא בגדה השמאלית.
 • המטבע: יורו.
 • השעה: פאריז מאחרת את שעון ישראל בשעה אחת.
 • משך הטיסה: ארבע שעות ועשרים דקות.
 • כרטי Paris Museum Passהוא כרטיס המאפשר כניסה חופשית לעשרות אתרים ומוזיאונים בעיר בלי עמידה בתור ובלי הגבלה על מספר הביקורים בכל אתר. את הכרטיס תוכלו להשיג בתחנות המטרו או בלשכות המידע לתיירים. אפשר לקנות כרטיס התקף ליומיים, לארבעה ימים או לשישה ימים.
 • אתר סלאש, Slash, מציע עדכון חודשי על כל התערוכות והאירועים המתקיימים בעיר בכל חודש. באמצעות האתר תוכלו לדעת על כל אירועי התרבות המתקיימים בעיר בזמן הביקור שלכם.

 

מזג אוויר ב פריז

currentdaycludy.png
שלישי ° 12 - ° 23
sunSmall.png
sunSmall.png
sunSmall.png
 • 14-24
 • 15-25
 • 16-27

דילים ליעדים מומלצים

מגוון יעדים