נגישות
 • מצאו חבילות טוס וסע למגוון יעדים ברחבי העולם

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טוס וסע, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים

חבילות טוס וסע

טוס וסע אמסטרדם
02/3/18 - 09/3/18

טוס וסע

Kia Ceed STW ; AC   לילות 

$327
טוס וסע אמסטרדם
02/3/18 - 09/3/18

טוס וסע

Kia Ceed STW ; AC   לילות 

$327
טוס וסע ליסבון
16/4/18 - 23/4/18

טוס וסע

CDMR RENAULT CAPTUR A/C OR SIMILAR  לילות 

$564
טוס וסע ברצלונה
15/3/18 - 22/3/18
Seat Leon ; AC

טוס וסע

$475
טוס וסע רומא
04/3/18 - 07/3/18
FIAT PANDA A/C

טוס וסע

395
טוס וסע בודפשט
19/3/18 - 24/3/18

טוס וסע

OPEL CORSA A/C  לילות 

$484
טוס וסע
טוס וסע בוקרשט
16/3/18 - 19/3/18
OPEL CORSA A/C

טוס וסע

$354

חבילות טוס וסע ברגע האחרון

עוד על חבילות טוס וסע

טוס וסע –  גם טיסה, גם מלון וגם רכב בדיל אחד!

טוס וסע הן חבילות נופש הכוללות כרטיס טיסה, רכב שכור ובמקרים רבים גם חדר בבית מלון. זהו פתרון מושלם לכל מי שאוהב להיות עצמאי ולתכנן את הטיול בהתאם לצרכים הייחודים שלו , לקצב וללוח הזמנים המתאים לו. את הרכב תוכלו להזמין בכל שדה תעופה ולתפור חבילה המתאימה לצרכים שלכם, ובמחירים אטרקטיביים.

טוס וסע – כל היתרונות בחבילה אחת

טוס וסע
חבילות טוס וסע מתאימות לתיירים בכל הגילים, לצעירים, לחיילים משוחררים, למשפחות, לזוגות רומנטיים ועוד. זהו פתרון מעולה לכל מי שאינו אוהב להיות חלק מקבוצה מאורגנת ומעדיף לקבוע בעצמו את האטרקציות התיירותיות המועדפות, את לוח הזמנים, היכן לטייל ומתי, ואת סדר היום. כאשר אתם שוכרים רכב אתם לא תלויים בתחבורה הציבורית. אם גיליתם יעד מרתק בדרך, לדוגמה, תוכלו לסטות מהתוכנית, לבקר ביעד ואחר כך להמשיך בתוכנית.
 
השכרת רכב בחו"ל היא הוצאה כספית משמעותית, הוצאה שלא כל תייר יכול לעמוד בה, אך כאשר אתם שוכרים רכב במסגרת חבילות טוס וסע, תשלמו הרבה פחות מהמחיר של שכירת רכב  בנפרד. סוכני התיירות מבצעים עסקאות רבות עם חברות השכרת רכב בחו"ל, ולכן הם יכולים להוזיל באופן משמעותי את מחירי ההשכרה. חבילות טוס וסע מציעות השכרת רכב ללא הגבלת קילומטרים ואם תרצו תוכלו לשדרג את הרכב המוצע בתוספת תשלום.
 
חבילות טוס וסע מעניקות יתרונות משמעותיים לכל נושא ההתניידות בחו"ל. מיד כשתרדו מהמטוס יחכה לכם רכב שכור בתחנת ההשכרה בשדה התעופה, תוכלו לנסוע לכל יעד ולנצל באופן מרבי את זמן הטיול. תוכלו לתכנן באופן מדויק את הזמן ואת התקציב של הטיול, לנצל וליהנות מכל רגע ולחסוך כסף רב.
 טוס וסע
 חברות התיירות  מציעות מגוון של חבילות במסגרת טוס וסע. תוכלו לבחור יעד, להגדיר את תאריכי היציאה והחזרה, לציין את מספר הנוסעים, מבוגרים וילדים ואת סוג החופשה ולקבל הצעות מתאימות. יש הבוחרים להזמין רכב שכור לכל ימי החופשה, יש המעדיפים לשכור רכב רק בחלק מימי החופשה ועוד. חבילות טוס וסע עונות על הצרכים האישיים של כל התיירים ובמגוון עצום של יעדים ומקומות אטרקטיביים.

חבילות טוס וסע – שישה דברים שחשוב לדעת

 • כאשר אתם מזמינים רכב שכור באירופה אתם חייבים רישיון בינלאומי וכרטיס אשראי בינלאומי.

 

 • חשוב מאוד לרכוש ביטוח מקיף למספר הימים שבהם אתם שוכרים את הכסף, אל תחסכו, רכשו את הביטוח המקיף ביותר שיש, אף פעם אתם לא יודעים מה יכול לקרות לכם בדרך.
 • לפני שאתם יוצאים לדרך עם הרכב השכור חשוב לבדוק שהרכב תקין מבחינה מכאנית ואין בו  בעיות פחחות. העיפו מבט מבחוץ על הרכב, אם אתם רואים סימנים של פגיעה או תאונה, דרשו לציין זאת בטופס ההשכרה כדי שלא תחויבו על  התיקונים.
 • יום השכרה מחושב לפי השעה שבה שכרתם את הרכב. מהשעה שבה שכרתם את הרכב נספרות עשרים וארבע שעות הנחשבות ליום השכרה, כל איחור של שעה או חלק ממנה, יחייב אתכם בתשלום על יום השכרה נוסף.
 • אתם מקבלים רכב עם טנק מלא ואתם חייבים להחזיר אותו עם טנק מלא. אם לא תמלאו את טנק הדלק, חברת ההשכרה תחייב אתכם במחיר יקר יותר מאשר המחיר שתשלמו בתחנות הדלק.
 • לסיכום, כל מי שטס פעם אחת לחו"ל ושכר רכב מכיר את ההרגשה הנפלאה שבה אתם יורדים מהמטוס ואינכם צריכים לחפש תחבורה ציבורית כדי להגיע לבית המלון או לכל מקום אחר. הנהיגה העצמאית ברכב תחשוף אתכם לחוויה מהנה של נהיגה במרחבים בארץ זרה,  תאפשר לנצל טוב יותר את הזמן בטיול ובעיקר ליהנות יותר. 

יעדי חבילות מומצלים

חבילות למגוון יעדים