נגישות
 • הרגע האחרון לאמסטרדם
 • מצאו את החבילה המשתלמת ביותר בשבילכם!

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים

הרגע האחרון לאמסטרדם

טיסות אמסטרדם
29/12/17 - 02/1/18

טיסות - שכר

 

$664
טיסות אמסטרדם
05/1/18 - 09/1/18

טיסות - שכר

 

$479
טיסות אמסטרדם
12/1/18 - 16/1/18

טיסות - שכר

 

$469
טיסות אמסטרדם
12/1/18 - 16/1/18

טיסות - שכר

 

$469

חבילות הרגע האחרון לאמסטרדם

חבילות אמסטרדם
28/12/17 - 31/12/17
CORENDON VITALITY HOTEL AMSTERDAM

3  לילות  ארוחת בוקר

$738
חבילות אמסטרדם
01/1/18 - 05/1/18
XO HOTELS BLUE SQUARE EX BEST WESTERN BLUE SQUARE

4  לילות  ארוחת בוקר

$613
חבילות אמסטרדם
01/1/18 - 05/1/18
XO HOTELS BLUE SQUARE EX BEST WESTERN BLUE SQUARE

4  לילות  ארוחת בוקר

$613
חבילות אמסטרדם
18/1/18 - 22/1/18
A-TRAIN

4  לילות  ארוחת בוקר

799

אמסטרדם ברגע האחרון

מגוון טיסות, חבילות נופש, טיולים מאורגנים, טוס וסע ברגע האחרון לאמסטרדם

קצת על אמסטרדם

אמסטרדם מושכת מליוני תיירים מכל העולם ולא קשה להבין למה. זוהי עיר מדהימה עם אטרקציות המתאימות לכל גיל, עם אווירה מיוחדת, ליברלית ופתוחה, עם תושבים ידידותיים, עם אוכל מצוין, חיי לילה תוססים במיוחד, שפע של פארקים, שווקים וקניונים וכל המרכיבים ההופכים חופשה רגילה לחופשה מיוחדת ובלתי נשכחת.
 
דילים לאמסטרדם מתאימים לכל עונה, גם לעונת החורף. רבים טוענים כי החורף בהולנד אינו מאיים ואפשר לטייל וליהנות בעיר על אף ממטרי הגשמים היורדים בה מדי פעם וליהנות מדילים מוזלים ואטרקטיביים במיוחד. דילים לאמסטרדם מציעים אפשרויות מגוונות ברמות מחירים שונות וכל אחד יוכל למצוא את הדיל המתאים לו.
 
 
דילים לאמסטרדם ברגע האחרון – כדי לחוות את העיר ולנשום את האווירה המיוחדת
 
בניגוד לערים אחרות באירופה, באמסטרדם אין רשימת חובה של אטרקציות תיירותיות. אמנם יש מספר אתרים שמומלץ לבקר בהם, אך אם אתם רוצים לחוות את האווירה המיוחדת של העיר כדאי לבחור טיולים בעיר בסגנון מיוחד המתאים לעיר המיוחדת.
 הרגע האחרון לאמסטרדם
להכיר את העיר דרך המים. באמסטרדם יש מאה שישים וחמש תעלות מים והן מהוות חלק בלתי נפרד מהעיר. שיט לאורך התעלות עובר בין נקודות ציון היסטוריות בעיר ועל יד מבנים היסטוריים. במשך הסיור תוכלו להתרשם מבתי הסוחרים שנבנו במאה השבע עשרה, מהגשרים היפים ומהחיים בעיר התעלות. רוב הסיורים יוצאים מאזור התחנה המרכזית והם פועלים בשעות היום ובשעות הערב. תוכלו גם לשכור סירה לבד ולצאת לשיט עצמאי.
 
 להכיר את העיר דרך הגלגלים ודרך הרגליים. האופניים הם אחד מסימני ההיכר הבולטים של העיר. בעיר יש למעלה מארבע מאות קילומטרים של שבילי אופניים וכשש מאות אלף זוגות אופנים. כדאי לשכור זוג אופניים ולהצטרף אל המקומיים המתניידים בעיר בעזרת האופניים. תוכלו לדווש על יד התעלות, במרכז העיר, ברכיבה בשבילי הפארקים המוריקים או לצאת למסע ארוך קצת יותר אל מחוץ לעיר.
 
גם הליכה רגלית היא אחת הדרכים המצוינות להכיר את העיר. אחד האזורים שבהם כדאי לשוטט רגלית ואפשר לבלות בו שעות ארוכות הוא רובע יורדן. זהו רובע שוקק חיים וציורי שבעבר היה שכונת עוני ובשנים האחרונות מתגוררים בו סטודנטים ואמנים. הרחובות הצרים מלאים בבוטיקים מיוחדים, בשווקים ובעיקר באווירה מיוחדת. גם בית אנה פראנק, אתר חובה בעיר, נמצא ברובע זה.
 
אמסטרדם היא גן עדן לחובבי האומנות. יש בה מבחר גדול של מוזיאונים שהבולט מבניהם הוא מוזיאון הרייקסמוזיאום. במוזיאון מוצג אוסף ענק של אומנות הולנדית בעיקר מתקופת תור הזהב של הציור ההולנדי, במאה השבע עשרה.
 
מוזיאון נוסף המושך חובבי אומנות מכל העולם הוא מוזיאון ואן גוך. המוזיאון מציג למעלה ממאתיים יצירות אומנות של הצייר הנודע ורישומים המאפשרים הצצה נדירה לחייו הסוערים של האמן. לצד עבודותיו של ואן גוך מוצגות גם יצירות של אומנים מפורסמים כמו קלוד מונה, פול גוגן, וטולוז לוטרק.
 
הולנד מציעה חווית שופינג מיוחדת גם למי שאינו חובב שופינג. היא שופעת בשווקים צבעוניים וגדולים. אל תוותרו על סיור בשוק אלברט קויפ, שוק עם מאתיים וחמישים דוכנים שש בו הכול, מזכרות, ענתיקות, גבינות מצוינות, עבודות יד ועוד.
 
אמסטרדם והנקודה היהודית
 
אמסטרדם שהייתה תמיד עיר סובלנית וליברלית קלטה במאה החמש עשרה ובמאה השש עשרה מאות יהודים רבים מספרד ומפורטוגל. עד למלחמת העולם השנייה, הקהילה היהודית באמסטרדם שגשגה, אך בזמן המלחמה נשלחו יהודים רבים את מחנות ההשמדה.
 
 בעיר יש שני אתרים יהודיים מפורסמים, בית אנה פראנק ובית הכנסת הפורטוגזי. בית אנה פראנק הוא הבית שבו התחבאה משפחת פרנק בתקופת המלחמה. הגרמנים שגילו את הבית שלחו את המשפחה אל מחנות ההשמדה. בסיור בבית אפשר לראות את החדרים שבהם התחבאו בני המשפחה, את החדר בעליית הגג שבו כתבה אנה את היומן המפורסם ועוד.
 
בית הכנסת הפורטוגזי נחנך בשנת 1675 ובעת בנייתו הוא נחשב לבית הכנסת הגדול ביותר באירופה. בית הכנסת נמצא במבנה מרשים שלא ניזוק במהלך המלחמה והוא פעיל עד היום.
 
דילים לאמסטרדם ייקחו אתכם במחירים אטרקטיביים אל חופשה מיוחדת בעיר שונה מערי אירופה שהכרתם עד היום. 

לחצו למעבר לעמוד טיסות לאמסטרדם באתר מונה טורס!

מזג אוויר ב אמסטרדם

currentdaycludy.png
שני ° 5 - ° 8
cludySmall.png
rainSmall.png
rainSmall.png
 • -3-8
 • 2-9
 • 2-10

טיסות ליעדים נבחרים

טיסות זולות למגוון יעדים