טיסות, חבילות נופש,נופש בחו"ל - מונה טורס
לקוח עסקי
 • טיול מאורגן לצפון איטליה והאגמים

  תאריכים 4-11.9.13
  7 ימים / 6 לילות


  טיול לצעירים בגילאים 25-40

   
   
  שעות טיסה:
  הלוך 4/9 ת"א-מילנו 7:30 נחיתה 10:40
  חזור 11/9 מילנו-ת"א 1:45 נחיתה 6:20
   
  טיול כוכב- ישנים במלון אחד דרגת 4*  NH Jolly Vicenza  אוד דומה לו
  http://www.hoteldelavillevicenza.com/en/
   
  מזג אויר אידיאלי בספטמבר לטיול באזור- לא חם מדי כביולי-אוגוסט ולא קר
   

   
  תוכנית הטיול:
   
  יום 1: תל אביב - צפון איטליה
  ניפגש בנתב"ג ונטוס לצפון איטליה. לאחר הנחיתה ניסע לביקור בעירם של האוהבים רומיאו ויוליה. נערוך סיור בעיר העתיקה, נראה את הארנה מתקופת האימפריה הרומית, המשמש כיום במה לאופרות רבות משתתפים. נמשיך במדרחוב הציורי לכיוון ביתה של יוליה. נצפה על המרפסת שעליה עמדה יוליה, כאשר רומיאו גילה לה את אהבתו. בגמר הסיור העברה לבית המלון.
   
  יום 2: ונציה
  הבוקר נצא ליום טיול לונציה, מלכת הים האדריאטי, עיר התעלות, הבנויה על 117 איים המחוברים ביניהם בגשרים, מהיפות והמעניינות בערי העולם. נערוך סיור רגלי בגטו היהודי הראשון בהיסטוריה של אירופה. נבקר בגשר הריאלטו המפורסם, העובר מעל התעלה הגדולה, ובכיכר סן מרקו, הגדולה בכיכרות. נראה את ארמון הדוג'ים, את הבסיליקה בסגנון הביזנטי, את גשר האנחות ואתרים נוספים מפורסמים בעיר. בתום הביקור נשוב למלוננו.
   
  יום 3: הרי הדולומיטים
  היום יוצאים ליום בטבע, אל רכס הרים מהיפים בעולם, הרי הדולומיטים, הנקראים על שמו של הגיאולוג הצרפתי גראטה דה דולומיו. תופעת טבע מיוחדת במינה. נבקר באגמים קסומים בגבהים אדירים, נערוך סיור רגלי מיוחד בטבע המדהים, נצפה בצמחיה האלפינית המיוחדת ולא נפסח על מעברי ההרים המיוחדים. יום טיול בלתי נשכח!
   
  יום 4: אגם גארדה
  את היום נקדיש לגדול באגמי צפון איטליה. נתחיל את סיורנו בעיירה "סירמיונה", עיירת קייט עוד מזמן הרומאים. נסייר בעיירה שהיא לשון יבשה צרה בתוך האגם. נמשיך ל"פיסקיירה", במקור עיירת דייגים והיום אחת העיירות היותר ציוריות לאורכו של האגם. נמשיך לאורכו המזרחי של האגם, נחלוף על פני עיירות ציוריות ונעצור לתצפיות מיוחדות. נמשיך לעיירה גארדה ונותיר זמן חופשי ליהנות מהעיירה הציורית. חזרה למלון בשעות הערב.
   
  יום 5: מילנו – לגו מאג'ורה
  היום יוצאים מערבה לאגם מג'ורה ולעיירה האיכותית סטרזה, שם נותיר זמן חופשי ליהנות מהמקום הציורי. המעוניינים יוכלו (בתשלום) להפליג לאי "איזולה בלה" ולבקר בארמון בורמאו ובגנים היפים. ממשיכים לבירת האופנה העולמית מילנו. נערוך סיור ממצודת ספורצה עד לקתדרלה המדהימה, נחלוף בגלריה עימנואלה, יצירה ארכיטקטונית מיוחדת ונצפה בבית האופרה "לה-סקלה". לא נחמיץ את רחוב המעצבים הידוע "מונטה נפולאונה", בו מצויות חנויות הדגל של מעצבי העל. בתום יום מהנה זה נשוב למלוננו. 
   
  יום 6: מפלי ורונה – ריבה דל גארדה-הרי המונטו באלדו
  לאחר ארוחת בוקר ליום טיול שיתחיל במפלי "ורונה" בלב האדמה נסייר בפארק עם שלל הפרחים והצמחייה המיוחדת. נמשיך לסיור בעיירה ריבה דל גארדה הנמצאת בנקודה הצפונית ביותר באגם, נערוך סיור בטיילת על שפת האגם נצפה בנוף המיוחד ונותיר זמן לגלריות ולשווקים הרבים.
  נדרים לאורך הגדה המזרחית של האגם עד לעיירה מלצזנה. ממנה נטפס ברשת של רכבלים לפסגת הרי ה"מונטו באלדו". ונצפה באגם גארדה כמעוף ציפור חוויה אדירה!!!!
   
  יום 7: פארמה - בורגטו – תל אביב
  היום נצא דרומה למחוז אמיליה רומנה, בירתו היא העיר פארמה המפורסמת ביצרני המזון הגדולים באיטליה המצויים בה.אם זה גבינת הפרמזן והנקניק המיוחד.נערוך סיור בויאה פריני ונצפה בשלל חנויות המזון המיוחדות,לא נחמיץ את מרכז העיר העתיקה עם שלל מבני הציבור העתיקים המסמלים את אופיה המיוחד של העיר. בגמר הסיור נמשיך צפונה לכפר קטן וציורי הבנוי על נהר המינצ'ו "בורגטו סול מינצ'ו" הכפר כיכב בסרטים רבים ומסמל יותר מכל את האווירה הפסטורלית והציורית של האזור.בגמר הביקור נמשיך לשדה התעופה לטיסה לתל אביב
   
  חשוב! 
  המסלול מתאר את אתרי הביקור אך לא בהכרח את כיוון הנסיעה או סדר הימים. ייתכנו שינויים בסדרי הביקורים והלינות.


  עלות: 
  עד 20 איש 920 אירו
  עד 25 איש 899 אירו
  עד 30 איש 875 אירו
  תוספת ליחיד בחדר 180 אירו
   
  מחיר הטיול כולל:
  כרטיס טיסה בטיסות שכר 
  אכסון במלונות מדרגה ראשונה 
  כלכלה: ארוחות בוקר
  אוטובוס תיירים נוח וממוזג לביצוע התוכנית
  ביקורים וסיורים כמפורט במסלול
  מלווה קבוצה ישראלי מנוסה ואדיב 
  מס נמל, היטל ביטחון ודמי רישום
  טיפים לנותני שירותים בחו''ל (למעט סבלות)
   
  המחיר אינו כולל:
  ביטוח רפואי/ מטען, התייקרות דלק מעת לעת כפי שיפורסם ע''י חברות התעופה והוצאות אישיות.
  עלות סבלות כ-6 יורו למזוודה (כניסה + יציאה). לא חובה. יכולים לסחוב לעצמכם את המזוודה.
   
  תנאי תשלום:
  30% מקדמה בעת חתימת ההסכם. 
  40% שבועיים לפני היציאה. 
  היתרה לפני הכרטוס.
   
  תנאי ביטול:
  של כל הקבוצה לאחר העברת המקדמה ועד 21 יום לפני היציאה 100$ לאדם.
  21 יום לפני הטיסה 45% מעלות הטיול.
  14 יום לפני ההמראה 75% מעלות הטיול.
  13 יום ומטה דמי ביטול מלאים.

  לפרטים והרשמה, שרה : 054-2800176
    • צור קשר

  • אני מעדיף פניה: