טיסות, חבילות נופש,נופש בחו"ל - מונה טורס
לקוח עסקי
 • טיול מאורגן לדרום איטליה

  טיול מאורגן רומא ודרומה - 6 לילות

  טיול מאורגן לדרום איטליה

  יום 1, ב' תל אביב-רומא
  בטיסה מנתב"ג נגיע לנמל התעופה של רומא שלחוף הים הטירני. עם ההגעה נצא מיד לסיור היכרות ראשון עם בירת איטליה של היום והאימפריה הרומית של אז. העיר נוסדה במאה ה- 8 לפנה"ס לגדות נהר הטיבר. נראה את הכיכר הספרדית והמדרגות הספרדיות (אפשר לטפס ולספור כמה מדרגות...) והרחובות המהודרים שסביבן, נשליך מטבע למזרקת טרווי להבטיח שנשוב, נבקר בפנתיאון –מבנה עתיק שמור במיוחד העומד על מקומו לאורך יותר מאלפיים שנה.  הוא הוקם כ"מקדש כל האלים", בשנת 27 לפנה"ס . כיפתו המיוחדת של הפנתיאון נחשבת להישג האדריכלי החשוב ביותר של רומא העתיקה.
  נגיע לכיכר נבונה, היום מקום בילוי ומפגש ואתר היסטורי חשוב. נהנה מאווירה מיוחדת בכיכר היפה ביותר בעיר, רוחשת אמנים ובליינים, ומוקפת ארמונות בסגנון הבארוק.  בפיאצה יש שלוש מזרקות יפות שהמרכזית שבהן היא יצירתו של האמן ברניני, מזרקת ארבעה הנהרות.
  לינה באיזור רומא.

  יום 2, ג' רומא
  היום נמשיך ונסייר בעיר הענקית רומא. נבקר בכנסיית סן פייטרו אין וינקולי – פטרוס  בכבלים בה נראה את יצירתו המדהימה של מיכלאנג'לו "משה".
  נמשיך ונצפה בפורום הרומאי ושער טיטוס ובקולוסאום שהוא אולי המבנה המונומנטאלי ביותר ברומא. כאן סופקו להמון הרומאי ה"שעשועים" שהבטיח לו השלטון במסגרת התחייבותו לספק "לחם ושעשועים". נשמע על השעשועים האיומים הללו...
  אחה"צ נוכל להצטרף לנסיעה וביקור (בתשלום נוסף) גם בעיירה טיבולי הנמצאת בשרשרת הגבעות שסביב לרומא, בוילה ד'אסטה הנודעת בשל הגנים המרהיבים הבנויים על טראסות ובמזרקות הרבות שלה כמזרקת הנשרים, מזרקת האוהבים, מזרקת רומא ועוד. נקנח בארוחת ערב עם מוסיקה איטלקית נהדרת.

  יום 3, ד' אורבייטו-אסיסי-רומא
  לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיינה צפונה ליום סיור באיטליה האחרת – עיירות ימי הביניים היפהפיות אורבייטו ואסיסי שבאומבריה. אורבייטו שוכנת על צוק געשי המתרומם גבוה מעל למישורים שסביבו. מיקומה וביצוריה הפכו אותה למקום מפלט לאפיפיור במאה ה- 16 כשברח מצבאו של מלך צרפת.
  נעלה לעיר ברכבל, נטייל בסימטאות המרהיבות ונראה את הדואומו המרשים ומבנים יפים רבים מימי הביניים כמו גם כיכרות יפות המעוצבות במיטב המסורת האיטלקית.
  נמשיך במחוז אומבריה, האחות האלגנטית של טוסקאנה, לביקור מיוחד באסיסי, מהיפות בערי המחוז. יש בעיר אווירה יוצאת דופן בשל הקשר שלה אל הקדוש פרנסיסקוס שסן פרנסיסקו קרויה על שמו. את סיפורו המיוחד נספר במקום.
  נשוב לרומא.

  יום 4, ה' רומא-נאפולי
  הבוקר נשלים את היכרותנו עם רומא בביקור במדינת הוותיקן – בכנסיית סן פייטרו הענקית והמרשימה. נראה את פסלו של מיכלאנג'לו "פייטה", את הפסיפסים המרהיבים וגם כמה מראות מפתיעים.
  לאחר הביקור נצא דרומה לאיזור נאפולי. הר הגעש וזוב בולט בנוכחותו השלוה בהתקרבנו לנאפולי.
  נסייר בעיר המיוחדת שעברה ידיים רבות ותהפוכות שלטון. נראה את פאלאצו ריאלה – הארמון המלכותי, את התיאטרון הגדול המשמש היום תיאטרון בית ללהקת הבלט הותיקה ביותר באיטליה ומפורסם באקוסטיקה המדהימה שלו,
  נראה את כיכר הקתדראלה ואת הרחוב המקורה – הגלריה שהיא העתק מוקטן של הגלריה במילנו.
  הגלידה של נאפולי היא מהמשובחות באיטליה – מומלץ.
  לינה באיזור.
  *האי קפרי
  * נאפולי

  יום 5, ו' קפרי
  היום נעלה על מעבורת שתביאינו אל אי החלומות - קפרי. נבקר במערה הכחולה (במידה שמצב הים יאפשר זאת) ובמרינה, נטפס אל הכפר אנקפרי ונטייל ברחובותיו היפים. נצפה על מפרץ נאפולי המרהיב ביופיו. המעוניינים יוכלו לעלות ברכבל אל מונטה סולרו לתצפית מרהיבה על המפרצים והאיזור כולו (תשלום ישיר במקום) או להיכנס לביקור בוילה סן מיכלה (תשלום ישיר במקום).
  נשוט במעבורת חזרה לנמל.
  בערב אפשר להצטרף למופע פולקלור דרומי – טרנטלה (בתשלום נוסף).
  נשוב למלוננו.
   
  יום 6, שבת סורנטו-אמאלפי
  נתחיל את היום בסיור בסימטאות המרוצפות אבן של עיירת הנופש המקסימה סורנטו, נצפה אל הנמל והמפרץ.
  "קוסטיירה אמאלפיטאנה"היא דרך החוף מסורנטו לאמלפי אליה מועדות פנינו. הדרך נמשכת לאורך כמה עשרות קילומטרים וחולפת על פני צוקי אבן הנופלים לים כחול, טראסות עם כרמים, עיירות וכפרים ציוריים. זוהי היא אחת הדרכים היפות באירופה ואולי בעולם כולו. נעצור לתצפיות לאורך הדרך.
  נגיע לאמלפי, עיירה ציורית שהייתה במאה התשיעית מעצמה בעלת עוצמה צבאית אדירה שכבשה שטחים, הקימה מושבות באגן הים התיכון, והשפעתה הגיעה עד לירושלים. בכניסה לעיירה ניצב פסלו של ממציא המצפן שחי בעיר במאה ה- 11. חוקי הספנות הראשונים נקבעו כאן. העיר היתה גם מעצמת ייצור נייר במקביל לפרגמו שבאסיה הקטנה.
  נשוטט בסימטאות הציוריות ונספוג אווירת היסטוריה, אמנות וארכיטקטורה שלובות יחדיו.
  נשוב למלוננו.

  יום 7, א' פומפיי-קסטלי רומאני-רומא-תל אביב
  פומפיי החרבה, תוצאת "שלותו" של הר וזוב, תהיה יעדנו האחרון בטיול זה. נערוך ביקור מרתק באתר העיר פומפיי שנחרבה לפני 2000 שנה בהתפרצות הר הגעש. נראה את הכיכר המרכזית, בית המשפט, המקדשים, בתי מלאכה לסוגיהם, דרכי המרכבות והסוסים בעיר והמדרכות להולכי רגל, בתי העשירים ושרידי גופות שהפכו לאבן.
  אחה"צ נצא צפונה באוטוסטראדת השמש. נעצור לביקורים בעיירות אזור קסטלי רומאני, עיירות שנבנו בימי הביניים סביב טירות של משפחות רומיות עשירות. העיירות הללו הפכו לשילוב מעניין בין עבר והווה: ארמון או מבצר החולש על העיר, כנסייה מרכזית, כיכר יפה מעוצבת וצבעונית, רחוב מרכזי. נוכל ללגום קפוצ'ינו אמיתי אחרון לפני הטיסה.
  מכאן הישר אל נמל התעופה של רומא.
  נטוס חזרה לישראל מלאי "טעם של עוד...".

  עלויות ותאריכי יציאה : 1135 דולר לאדם בחדר זוגי
  180 דולר תוספת לאדם יחיד בחדר

  יציאות בתאריכים :
   טבלה לטיול של דרום איטליה
  קוד טיול תאריך יציאה תאריך חזרה
    
  NAP0205 02.05.10  08.05.10
  NAP2305 23.05.10  29.05.10
  NAP1306 13.06.10  19.06.10
  NAP2706 27.06.10  03.07.10
  NAP1107 11.07.10  17.07.10
  NAP1608 16.08.10  22.08.10
  NAP2308 23.08.10  29.08.10

  המחיר כולל
  * טיסת שכר זרה  במסלול תל אביב-איטליה-תל אביב ומיסי נמל
  * 6 לילות בבתי מלון מדרגה ראשונה ו/או דרגת תיירות טובה על בסיס לינה וארוחת בוקר
  * אוטובוס תיירים ממוזג ונוח לביצוע התכנית
  * סיורים, ביקורים ודמי כניסה לאתרים על פי התכנית
  * מדריכים מקומיים כמתחייב בחוק
  * מדריך ישראלי מקצועי ומנוסה מצוות מונה טורס.


  המחיר אינו כולל
  * כל מה שלא פורט בתכנית ו/או תחת הסעיף "המחיר כולל"
  * ביטוחים כלשהם
  * דמי ביטול: בעת ביטול עד 15 ימים לפני מועד היציאה לא ייגבו דמי ביטול למעט דמי רישום וטיפול בסך 50$ שלא יוחזרו בכל מקרה; בעת ביטול מכל סיבה שהיא מ- 14 ימים ועד 9 ימים לפני מועד היציאה, ייגבו דמי ביטול בגובה 150$ ;בעת ביטול מכל סיבה שהיא  8 ימים או פחות מכך ממועד היציאה, ייגבו דמי ביטול בגובה מחיר הטיול למעט מיסי נמל והיטלי ביטחון
  * טיפים לנותני השירותים בחו"ל – 35$
  * טיפ למדריך הישראלי [מקובל להעניק 1.5-2 יורו לאדם ליום עבור שירות טוב]

  הערות:
  * התוכנית מתבססת על לוח הטיסות המתוכנן (תוכנית הטיול תשתנה בכפוף ללוח הטיסות)
  * המסלול מתאר את אתרי הביקור אך לא בהכרח את כיווני הנסיעה או סדר הימים - ייתכנו שינויים בסדר הביקורים.
  * חברת מונה טורס רשאית להפסיק מבצע זה בכל זמן (בהודעה מוקדמת מראש)
  * מינימום נרשמים להבטחת הטיול הינו 30 משתתפים.

 • צור קשר

  • אני מעדיף פניה: