נגישות
 • מצאו טיסות ברגע האחרון
 • מצא את המלון הטוב ביותר ברגע האחרון!
 • מגוון חבילות מדהימות ברגע האחרון!

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש מלונות בחו"ל, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  תאריך יציאה
  תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים

טיסות לחו"ל

טיסות למגוון יעדים בעולם

טיסות פראג
20/7/18 - 21/7/18

טיסות - שכר

1  לילות 

$239
טיסות מדריד
26/7/18 - 30/7/18

טיסות - שכר

4  לילות 

$299
טיסות ורשה
31/7/18 - 07/8/18

טיסות - שכר

7  לילות 

$279
טיסות רומא
26/7/18 - 02/8/18

טיסות - שכר

7  לילות 

$299
טיסות ברצלונה
20/7/18 - 25/7/18

טיסות - שכר

5  לילות 

$299
טיסות ברלין
22/7/18 - 26/7/18

טיסות - שכר

4  לילות 

$419
טיסות אמסטרדם
20/7/18 - 25/7/18

טיסות - שכר

5  לילות 

$360
טיסות בודפשט
25/7/18 - 31/7/18

טיסות - שכר

6  לילות 

$289

טיסות ברגע האחרון

טיסות ברגע האחרון

טיסות ברגע האחרון
 
בעבר נסיעה לחו"ל הייתה נסיעה שתוכננה זמן רב מראש, אך בשנים האחרונות הרגלי הטיסה של הצרכן הישראלי השתנו וטיסות ברגע האחרון הפכו להיות טיסות פופולאריות ומבוקשות.
 
אם אתם ספונטאניים, אם אתם מסוגלים לארוז מזוודה ולהתארגן לטיסה במהירות, טיסות ברגע האחרון מתאימות לכם. אם תוכלו להתארגן לפגישת עסקים שנקבעה מהיום להיום או להפתיע את בן או בת הזוג, או את עצמכם, בחופשה קצרה ובלתי מתוכננת, תוכלו ליהנות ממחירים זולים ואטרקטיביים.
 
טיסות ברגע האחרון – שישה דברים שכדאי לדעת
 
ימים ספורים לפני מועד הטיסה מציעות חברות תעופה רבות טיסות זולותברגע האחרון. טיסות זולות יכולות להימכר מספר שעות לפני ההמראה, אך "הרגע האחרון" יכול גם להיות מספר ימים או שבוע מראש. מחירי הטיסות זולים ומשתלמים מאוד וככל שמועד הטיסה קרוב יותר, כך מחיר הטיסה יהיה זול יותר.
 
אין כמעט חברת תעופה שאינה מציעה כרטיסים מוזלים ברגע האחרון. כל חברת תעופה מציעה כרטיסים בהיקפים שונים, עבורן זו הזדמנות לסגור פינות ולמכור את המושבים שנותרו ריקים ועבורכם זו הזדמנות לטוס לחו"ל במחירים זולים ומפתים.
 
 בדרך כלל קשה למצוא כרטיסי טיסה ברגע האחרון ליעדים רחוקיםכמו ארצות המזרח, ארצות הברית או אוסטרליה. ברוב המקרים אלו יעדים פופולאריים שאליהם עדיין נהוג לקנות כרטיסים מראש, אך עבור יעדים קרובים כמו אירופה, אסיה, קפריסין או יוון ועוד תוכלו בקלות למצוא כרטיסי טיסה ברגע האחרון.
 
כרטיסי טיסה ברגע האחרון כוללים ברוב הפעמים גם כרטיס עם תאריך חזרה לארץלאחר מספר ימים. בכל פעם שאתם מזמינים כרטיס ברגע האחרון, קראו היטב את פרטי הטיסה, שימו לב למועד ההמראה, למועד הנחיתה, באיזה שדה תעופה תנחתו ואיך תוכלו להגיע אל המלון. לפעמים אחרי שתתעמקו באותיות הקטנות תגלו להפתעתכם כי המחיר המצוין כולל רק כרטיס טיסה לכיוון אחד בלבד.
 
שימו לב שהמחיר של הטיסות ברגע האחרון, כולל רק את מחיר הטיסה!חברות התעופה לחוצות להוציא מטוסים מלאים בנוסעים ומוכנות להוריד את המחירים, אך בתי המלון לחוצים הרבה פחות ולא תמיד הם מוכנים למכור חדרים במחירים מוזלים. נסו לחפש מלון זול ואם אתם באמת ספונטניים, וגם אמיצים, אתם יכולים להגיע אל היעד ורק אז למצוא בית מלון.  חובבי הדילים של הרגע האחרון מוכנים להישבע כי מעולם לא קרה להם שהגיעו אל היעד ולא מצאו חדר בבית מלון, ובמחיר אטרקטיבי.
 
יש זמנים בשנה שבהם קל מאוד למצוא טיסות ברגע האחרון ויש תקופות שפחות. בתקופת החופש הגדול, בחגי תשרי ובפסח קשה יותר למצוא כרטיסי טיסה מוזלים. אם אתם חייבים לטוס בתקופות אלו, אל תחכו לרגע האחרון.
 
 איך מוצאים טיסות ברגע האחרון ?

 • חברות תעופה רבות מפרסמות באתרי האינטרנט שלהן על מכירה של כרטיסי טיסה זולים. אפשר למצוא בהם כרטיסי טיסה זולים של טיסות צ'ארטר ושל טיסות סדירות בכל עונות השנה.

 

 • חברת "אל על" מפעילה באתר האינטרנט שלה שירות מיוחד הנקרא "אל על ספונטני". באתר אפשר להזמין טיסות משבעים ושתיים שעות ועד לעשרים וארבע שעות לפני מועד הטיסה למגוון יעדים ובמחירים אטרקטיביים.
 • מנועי חיפוש העוסקים בהשוואת מחירי טיסות ודילים מרכזים מידע רב ומבצעים על  כרטיסי טיסה זולים. בחלק מהמנועים תוכלו לעקוב אחרי שינויי המחירים ולהמתין עד שתשיגו את המחיר הטוב ביותר.

לסיכום,טיסות ברגע האחרון מאפשרות לכל מי שלא חייב לתכנן מראש אפשרות להזמין טיסה מהיום למחר ולטוס לחו"ל במחירים אטרקטיביים. 

מגוון טיסות ברגע האחרון עכשיו באתר מונה טורס, הזמינו את הטיסה הזולה ביותר!

טיסות ברגע האחרון

יעדי טיסות נוספים

טיסות זולות למגוון יעדים