נגישות
 • מצא את הטיסה הזולה ביותר ללובליאנה
 • מצא את בית המלון המושלם בלובליאנה
 • מגוון דילים חלומיים ללובליאנה

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש מלונות בחו"ל, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  תאריך יציאה
  תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים

טיסות ללובליאנה

טיסות לאמסטרדם
31/7/18 - 05/8/18

טיסות - סדירות

 

החל מ: $401
טיסות לובליאנה
31/7/18 - 05/8/18

טיסות - סדירות

 

החל מ: $401
טיסות לובליאנה
31/7/18 - 05/8/18

טיסות - סדירות

 

החל מ: $401
טיסות לובליאנה
31/7/18 - 05/8/18

טיסות - סדירות

 

החל מ: $401

הרגע האחרון למגוון יעדים

מגוון טיסות, חבילות נופש, טיולים מאורגנים, טוס וסע

מידע על לובליאנה

במרכז מדינת סלובניה שוכנת בירה אירופאית קסומה המכונה גם "פראג הקטנה"- היא העיר לובליאנה. אל לובליאנה נמשכים בשנים האחרונות תיירים רבים מהעולם בכלל ומישראל בפרט, וזאת בזכות עושר תרבותי, שפע של גנים ופארקים ירוקים ומרהיבים, כנסיות עתיקות, גשרים, גלריות אומנות נדירות ומרתקות ושלל אטרקציות. חשוב לציין כי לובליאנה היא עיר המותאמת במיוחד לצעירים. בעיר מעל חמישים אלף סטודנטים מרחבי אירופה הלומדים במספר מוסדות אקדמיה מובילים בניהם לא פחות משלוש פקולטות לאומנות. ניתן לשלב ביקור בסלובניה לסוף שבוע רומנטי קצר, לביקור בן מספר ימים עתיר באטרקציות ונקודות ציון ואך כחלק משלים לטיול גדול יותר בסלובניה כולה.

שדה התעופה ודרכי הגעה

טיסות ישירות ללובליאנה יוצאות בתקופת הקיץ בלבד בתדירות של פעמיים בשבוע ומופעלות על ידי חברת התעופה הסלובנית הלאומית אדריה איירוייז. אפשרות שניה היא טיסה הכוללת עצירות ביניים ביעדים שונים באירופה ומופעלות על ידי מספר חברות מישראל ומאירופה.

שדה התעופה של לובליאנה הוא קטן אך מסודר ונוח להפליא. השדה נמצא מחוץ לעיר במרחק של עשרים ושישה ק"מ ממנה. ניתן לצאת את השדה באמצעות אוטובוס ממוזג ונוח היוצא מן השדה בשעות קבועות ומספק היכרות ראשונית מופלאה עם הכפרים והמרחבים הירוקים, מונית פרטית או רכבת.

ניתן גם לשכור רכב ישירות ביציאה משדה התעופה באחת מחמש סוכנויות רכב הפועלות שם.

תחבורה

אוטובוסים- מערך האוטובוסים בלובליאנה הוא נוח להתמצאות ויעיל. ניתן לקבל מדריך נסיעה הכולל את פירוט הקווים במרבית בתי המלון בעיר.

מוניות- בעיר שירות מוניות מוסדר העובד תחת פיקוח ועל כן המחירים אחידים והוגנים. ניתן להזמין מונית באמצעות אפליקציה, בטלפון, בעזרת פקידי המלון או פשוט לתפוס מונית ברחוב.

רכב שכור- לובליאנה היא עיר נוחה לנהיגה, מערך הכבישים חדיש והתשתיות בטוחות ונוחות לנהיגה. ניתן לשכור רכבים ממספר חברות מקומיות ובינלאומיות הפועלות בעיר, הרכבים חדשים ומאובזרים כאשר בחלק מהסוכנויות מציעים גם מערכת ניווט לוויינית. קיימת מצוקה של חניה בעיר, ומי שעיקר הטיול /חופשה שלו מיועד להתרחש בגבולות לובליאנה אין זו הדרך הטובה ביותר עבורו להתניידות.

אופניים- לובליאנה מציעה מרחב עירוני במראה כפרי מרהיב ותשתית מותאמת של שבילי אופניים המתאימים למי שמעוניינים לשלב בילוי חווייתי עם היכרות מקרוב של העיר. ניתן לשכור אופניים ליום אחד או למספר ימים, או להצטרף לטיולי אופניים מסודרים ליעדים השונים שמפעילות חברות התיירות.

אסור לפספס בלובליאנה

מוזיאון הרכבות- מוזיאון הרכבות בלובליאנה הוא מוזיאון מעניין בו מוצגים קרונות, מסילות, רכבות קיטור, קטרים שונים ועוד מוצגים המתארים את התפתחות כלי התחבורה החווייתי והפופולארי בעולם. ניתן לטפס על חלק מהפריטים ולחוות אותם באופן מוחשי ואף לרכוש מזכרות במקום. המוזיאון מתאים במיוחד למטיילים עם ילדים.

גן החיות של לובליאנה- גן החויות של לובליאנה ממוקם בגבעת רוז'ניק ובו ניתן לצפות בכמות גדולה למדי של בעלי חיים מרתקים מכל היבשות, אשר זכו במקום לסביבת גידול מותאמת לצרכיהם ולתנאים הטבעיים אליהם התרגלו. חלק מן החיות במקום מסתובבות באופן חופשי וניתן להתקרב וללטף. הגן עצמו מעוצב בסגנון טבעי מרהיב ושופע מרחבים ירוקים המשרים שלווה על המבקרים.

פארק אטלנטיס- פארק מים הממוקם במרכז הקניות BTC  (מה שמאפשר לשלב גם את חדוות הקניות לצד הביקור בפארק) ומציע שלל בריכות פתוחות או מקורות, מגלשת אבובים ומגלשת מים. המקום כולל שירותי מסעדות לטובת המבקרים, מרחבים גדולים במיוחד, מדשאות, הצללה, כיסאות נוח ושירותים נוספים.


 

מידע שימושי וטיפים

מטבע מקומי-  יורו אירופי

שפה- סלובנית . באזורי התיירות ניתן למצוא סוחרים ומקומיים דוברי אנגלית.

משך טיסה- בין חמש לשבע שעות לטיסות הכוללות עצירת ביניים באירופה על פי מיקום וזמן ההשהיה.

הפרש השעה-  +1

קידומת בינלאומית-  +386

ויזה- רשויות מדינת סלובניה מתירות כניסה לשטחה לישראלים המגיעים לביקור ו/או טיול לתקופה שלא תעלה עד תשעים יום, וזאת באופן אוטומטי וללא צורך בהגשת בקשה או תשלום אגרה.

החזר מע"מ בשדה התעופה-  בסלובניה נהוג מע"מ בסך 22%, עליו רשאים תיירים לקבל החזר חלקי על פי סוג הפריט שרכשו. ניתן לקבל החזר זה בעמדה בשדה התעופה או בעמדה עירונית בהצגת קבלות, טופס חתום על ידי החנות, דרכון ישראלי ופריט הקניה הנרכש. ההחזר ניתן בעבור קבלות העולות על 50 יורו בלבד.

שגרירות ישראל- לא קיימת שגרירות ישראל בלובליאנה ובסלובניה בכלל. ישראלים המגיעים ללובליאנה ויבקשו שירות מהשגרירות למטייל הישראלי יפנו לשגרירות ישראל הקרובה ביותר היא שגרירות וינה:

טלפון:  43-1-47646500

 

דוא"ל: INFORMATION@VIENNA.MFA.GOV.IL

אתר: http://vienna.mfa.gov.il/

 


מתי כדאי לטוס?
כיאה למדינה אירופאית בחורף קר מאוד. בשביל שתוכלו ליהנות ממזג אויר מצוין וכיפי לטיולים, מומלץ לנסוע בחודשים מאי, יוני וספטמבר.

הזמינו עוד היום ממגוון טיסות ללובליאנה את הטיסה המושלמת רק באתר מונה טורס!
לובליאנה
 

מזג אוויר ב לובליאנה

currentdaysun.png
ראשון ° 16 - ° 26
sunSmall.png
sunSmall.png
sunSmall.png
 • 14-24
 • 14-23
 • 12-24

יעדי חבילות מומלצים

דילים למגוון יעדים