נגישות
  • טיולים מאורגנים לספרד

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
  •  
  • מנוע חיפוש מאורגנים, הזן פרטים:

טיולים מאורגנים לספרד

טיולים מאורגנים ברצלונה
07/1/18 - 11/1/18
ברצלונה וקוסטה - מיני מאורגן

4  לילות  חצי פנסיון

$508
טיולים מאורגנים מדריד
24/12/17 - 28/12/17
קפיצה קטנה למדריד-MAD

4  לילות  ארוחת בוקר

$749
טיולים מאורגנים ברצלונה
24/12/17 - 28/12/17
ברצלונה וקוסטה - מיני מאורגן

4  לילות  חצי פנסיון

$594
טיולים מאורגנים מדריד
31/1/18 - 04/2/18
סופש ספרדי במדריד

4  לילות  ארוחת בוקר

$824

מאורגן ברגע האחרון

טיול מאורגן לספרד

ספרד היא כמו סיפור שלא נגמר ובטיול המאורגן של מונה טורס כל מה שעושים זה לקרוא אותה,להכיר את ההיסטוריה של המדינה הססגונית אשר גובלת בים התיכון ממזרח בפורטוגל ממערב צרפת מצפון לה וכמובן מדרום מיצרי גיברלטר אשר בטיול המאורגן לדרום ספרד תחשפו אל המקום הנפלא אשר חוצץ בינה לבין מרוקו .

ספרד התברכה בחופי הים המרהיבים ביבשת שייחד עם הערים המתויירות בעולם ברצלונה ומדריד ,מושכת תיירים ומטיילים מכל העולם לראות ולחוות את אחת התרבויות היותר היסטוריות בעולם .

טיול מאורגן לספרד הוא אחד הטיולים היותר מבוקשים זאת מפני שילוב התרבויות מהאיסלאם היהדות והנצרות אשר מופיעים שם בכל עיר,כפר ועיירה ממבנים מפוארים לכנסיות היסטוריות וכולן כמובן נעשו ע"י אדריכלים ,ציירים ואמנים מהמפורסמים בעולם.

ספרד הוא יעד בלתי נגמר לכן חשוב לתכנן טיול כזה בקפידה וחשיבה רבה,טיול מאורגן לספרד מאפשר לכל מטייל לחוות את התרבויות השונות בספרד מליגות הכדורגל הטובות בעולם לצלילי הפלמנגו המפורסם עד לשווקים ולמטבחים שמספרים סיפור תרבותי בפני עצמו.

במונה טורס תוכלו לבחור איזה סוג של טיול מתחשק לכם הטיולים המאורגנים של מונה טורס מגוונים ככה שתוכלו לצאת לטיול בערים הגדולות,בדרום ספרד ההיסטורית וכמובן שלאורך חופייה המרהיבים.

הזמינו עכשיו באתר מונה טורס טיול מאורגן לספרד ותוכלו להנות מעולם שלם בטיול אחד.