חופשה משפחתית

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.
טוס וסע למשפחות
הצג רשימת יעדים לבחירה
* בחירת הרכב נוסעים בחבילת טוס וסע זמינה לאחר החיפוש.
מצא את בית המלון הזול ביותר לחופשה המשפחתית
* ניתן להזמין חדרים נוספים לאחר חיפוש ובחירת המלון.

חופשה משפחתית בחול

נופש משפחות לחו"ל

חופשה משפחתית
חופשה משפחתית
מוצר מונה טורס
חופשה משפחתית

טיול מאורגן למשפחות לרומניה

בין התאריכים, 21.07 - 25.07
MONA JOY- טיול מאורגן משפחות כשר לרומניה
5  ימים חצי פנסיון
968
להזמנה מחיר לאדם בהרכב שני מבוגרים ושני ילדים
מוצר מונה טורס
חופשה משפחתית
כשר

טיול מאורגן כשר למשפחות לרומניה

בין התאריכים, 21.07 - 25.07
MONA JOY- טיול מאורגן משפחות כשר לרומניה
5  ימים חצי פנסיון
968
להזמנה מחיר לאדם בהרכב שני מבוגרים ושני ילדים
חופשה משפחתית

דילים למשפחות עם מונה טורס

דילים למשפחות בקיץ - משפחה לא בוחרים, חופשה כן!

מתלבטים לאן לטוס עם המשפחה? אנחנו כאן כדי למצוא לכם את חבילת הנופש המתאימה ביותר להרכב המשפחתי שלכם. עם מונה טורס תוכלו להגיע לפארקים הכי שווים באירופה, לנופים הכי יפים בעולם ולרחובות הכי שוקקים ומהנים שתפגשו.

 

חופשה משפחתית -איך לתכנן טיול משפחתי לחו"ל?

משפחות רבות יוצאות בכל שנה בקיץ לחופשה משפחתית בחו"ל עם הילדים. בין אם יש לכם משפחה מרובת ילדים או משפחה מצומצמת עם ילדים קטנים, טיול משפחתי בכל יעד בעולם ידרוש מכם תכנון מקדים של כמה חודשים טובים. אחרי שלקחתם החלטה שאתם רוצים לטוס, עליכם לקחת בחשבון משתנים רבים מבחירת יעד הטיסה והתאריכים ע"י התחשבות בצרכי כל אחד מבני המשפחה. מדובר במשימה לא פשוטה שלעיתים הופכת ארוכה ומתישה אבל אל דאגה, אנחנו כאן כדי לסייע לכם.

 

אוקיי, החלטנו שאנחנו רוצים לטוס לחופשה משפחתית. מה עכשיו?

שלבי תכנון הנסיעה יקבעו עפ"י סדרי העדיפויות שלכם. בשביל להבין איך לייעל את תהליכים ככל האפשר עליכם לשאול את עצמכם את השאלות הבאות.
 

נופש משפחות מהם התאריכים בהם אנחנו רוצים לטוס ולאיזה פרק זמן?

בדקו האם יש לכם רק תאריך מוגבל וספציפי שבו אתם יכולים לצאת לחופשה או שאתם פתוחים לכל תאריך בטווח חודשים מסוים? דבר חשוב שצריך לבדוק הוא מה פרק הזמן שאתם רוצים לשהות בחו"ל, אם אתם לא יודעים במדויק עדיף שתתנו טווח מינימום ומקסימום ותנו לתקציב שלכם להחליט.

לכתבות על היעדים המומלצים לחופשה משפחתית לחצו פה 

 

האם אתם רוצים טיסה ארוכה או קצרה?

בשאלה זו יש לקחת בחשבון את הילדים. אם אתם טסים עם ילדים קטנים או תינוקות או אם אתם מודעים לחוסר הסבלנות של הילד שלכם, ההמלצה היא למצוא טיסות קרובות וקצרות. כאשר הילדים יותר נוחים או בוגרים ויכולים להעסיק את עצמם תוכלו לבחון טיסות עם מספר שעות ארוך יותר. זה לא מדע מדויק וכמובן שיש יוצאים מן הכלל, ההחלטה בידייכם כי אתם מכירים את הילדים שלכם הכי טוב.

לטיסות זולות לחצו פה

 

מה סוג החופשה שבא לנו והאם אנחנו מתכוונים להישאר באותו יעד ?

בדקו האם בא לכם חופשת בטן גב או שאולי חופשת טיולים. רגע. זה לא אומר שאם בחרתם חופשת בטן גב אתם לא יכולים לצאת מהמלון, אפשר לשלב בין שני סוגי החופשה תמיד בכל יעד אליו תטוסו. הגדרת סוג החופשה עוזר למקד אותנו בבחירות כמו האם לשהות ביעד אחד במלון אחד או לשהות במספר יעדים עם מלונות שונים? האם אתם רוצים לנפוש במלון אחד ולחזור אליו בכל יום (טיול כוכב) או שאולי תרצו להחליף בין מלונות באיזורים שונים?

לחבילות נופש זולות לחצו פה

 

מה התקציב שלנו?

בכדי לא להיכנס להוצאות שלא תוכלו לעמוד בהם, הקפידו לקבוע לפני שאתם סוגרים את הטיול מהו התקציב הכולל שלכם. כשאתם בודקים חבילות נופש, נסו לשער כמה כסף עליכם לשמור לבזבוזים ביעד עצמו. בכדי להתמקד שאלו את עצמכם האם אתם צריכים לקחת בחשבון תקציב לארוחות? האם אתם מתכוונים לעשות אטרקציות ובאיזו תדירות? האם אחת ממטרות הטיול היא לעשות שופינג? כאשר כל הנתונים יהיו בידיכם תוכלו לבחור את חבילת הנופש המתאימה לכם ביותר.

 

זהו. אחרי שהכל סגור כל שנותר הוא לחכות לתאריך המיוחל ולצאת לחופשה משפחתית, מהנה, מגבשת וכיפית. בזמן החופשה נסו לבלות עם המשפחה והילדים ככל האפשר וביחד ליצור חוויות משותפות שיזכרו לשנים.

 

ככה תגרמו לילדים ללמוד על היעד בו אתם נמצאים
מכירים את זה שאתם יוצאים לטיול משפחתי עם הילדים בחו"ל והם לא מוציאים את הראש מהסמארטפון?! בא לכם ללמד אותם דבר או שניים על היעד אבל איך שאתם מתחילים לדבר הם עושים פרצוף משועמם שמוריד לכם את כל האוויר? בא לכם שיחוו את המקום, יתעניינו וירכשו קצת ידע כללי? או, אז במיוחד בשביל זה הכנו לכם את הדבר הבא: שאלון טריוויה קליל ומגניב בדיוק בשביל הילדים שלכם!
הכנסו ללשונית משחק טריוויה משפחתי בבלוג שלנו או לחצו פה ובואו נתחיל לשחק! 

 

חבילות נופש ברגע האחרון