טיולים מאורגנים לחו
בואו לגלות את העולם עם טיול מאורגן למבחר יעדים
הצג רשימת יעדים לבחירה

טיולים מאורגנים לחו"ל

יעדים מומלצים לטיולים מאורגנים

טיולים מאורגנים

אתונה

בין התאריכים, 06.12 - 13.12
המיטב היווני - מאתונה לצפון יוון
8  ימים ארוחת בוקר
802
להזמנה מחיר לאדם בהרכב שני מבוגרים
טיולים מאורגנים

אמסטרדם

בין התאריכים, 10.06 - 23.06
שייט מאורגן באיים הבריטיים 10.06.24
14  ימים פנסיון מלא
$3,999
להזמנה מחיר לאדם בהרכב שני מבוגרים
טיולים מאורגנים

טיול מאורגן לרומא

בין התאריכים, 24.05 - 02.06
איי יוון טורקיה ואיטליה מרפסות לים
10  ימים פנסיון מלא
$3,199
להזמנה מחיר לאדם בהרכב שני מבוגרים
טיולים מאורגנים

אתונה

בין התאריכים, 06.12 - 13.12
המיטב היווני - מאתונה לצפון יוון
8  ימים ארוחת בוקר
802
להזמנה מחיר לאדם בהרכב שני מבוגרים
טיולים מאורגנים

מיאמי

בין התאריכים, 02.02 - 13.02
טיול משולב שייט לאיים הקאריביים וארה``ב - כשר
14  ימים חצי פנסיון - כשר
באישור מיידי
$5,990
להזמנה מחיר לאדם בהרכב שני מבוגרים
טיולים מאורגנים

טיול מאורגן ברגע האחרון

טיולים מאורגנים

טיולים מאורגנים בחו"ל מתאימים לאנשים שאוהבים מאוד לטייל בחול, אך אוהבים פחות את כל ההכנות הכרוכות בהכנת הטיול לחו"ל. טיול מאורגן חוסך מהמטייל זמן יקר של חיפוש אחרי מידע על ארץ היעד, על האטרקציות הפופולאריות, חיפוש אחרי מועדי טיסות, בתי מלון ועוד. הטיולים המאורגנים מתאימים לאנשים האוהבים לצאת לחופשה בנוחות המרבית ומבינים שיש מלאכות שאותן רצוי להשאיר בידי אנשי מקצוע שידעו להפיק מכל טיול את המקסימום.
 
טיולים מאורגנים בחו"ל – שמונה סיבות שישכנעו אתכם לצאת לטיול מאורגן
 
אם בעבר היינו רגילים שטיול מאורגן הוא מרוץ אינסופי נגד השעון במטרה להספיק כמה שיותר יעדים ואטרקציות, חוקי המשחק השתנו. כיום הטיולים המאורגנים הרבה יותר רגועים ונינוחים, הם ממצים בצורה מקצועית את היעד, אך לא מעמיסים. מסלולי הטיול מתאימים את עצמם לקהל היעד ומתחשבים בצרכים הייחודיים של כל סוג של אוכלוסייה.
 
כאשר אנו בוחרים לנסוע בטיול מאורגן אנו פטורים מדאגות, התרוצצויות וטרחות רבות. אנו לא נדרשים לדאוג היכן לאכול, לבחור בתי מלון ולהזמין מקומות, לתכנן את מסלולי הטיול ולבחור את האטרקציות התיירותיות שבהן נרצה לטייל.
 
מגבלות השפה אינן מקשות על המטיילים בטיולים המאורגנים. גם אם אנו שולטים היטב בשפה האנגלית, לא בכל ארץ מדברים התושבים אנגלית. מדריך מקומי המוצמד לכל טיול מאורגן שולט הן בשפה שמדברים המטיילים והן בשפה שמדברים התושבים המקומיים ובכך הוא פותר את בעיית השפה.
 
בכל ארץ ובכל יעד יש אינספור אטרקציות תיירותיות מעניינות ולמטייל הבודד קשה לבחור בין האטרקציות השונות. מארגני הטיולים המאורגנים כבר צברו ניסיון רב בתחום, הם יודעים באיזה אטרקציות ובאילו מקומות חשוב וכדאי לבקר ועל אילו מהן אפשר לוותר.
 
טיולים מאורגנים הם הזדמנות נפלאה להכיר אנשים חדשים. לא כל מטייל אוהב לטייל לבד וללא חברה. מטיילים רבים חוזרים מהטיולים עם חברים חדשים שאתם הם ממשיכים לבלות גם ימים רבים לאחר שהטיול כבר הסתיים.
 
כאשר מטיילים בטיול מאורגן מספיקים הרבה יותר מאשר בטיול לבד. כאשר יוצאים לטיול עם מדריך מקומי המכיר היטב את האזור אפשר להספיק הרבה יותר. כל נסיעה היא מדויקת, קצרה ומהירה בלי ללכת לאיבוד ולבזבז שעות יקרות בדרכים, המסלול מתוכנן היטב והאטרקציות הנבחרות קרובות זו לזו וחוסכות זמן יקר ומיותר בנסיעה מאטרקציה אחת לשנייה.
 
טיולים מאורגנים לא יותר יקרים מאשר טיול פרטיים, להפך. המחיר של הטיול קבוע מראש ולא תידרשו להוסיף כספים רבים על תוספות כמו שקורה בדרך כלל בטיולים עצמאיים. הטיול המאורגן גם מעניק לחברי הקבוצה הנחות בכניסה לאטרקציות, במסעדות ובמקומות בילוי.
 
על אף שהטיול הוא מאורגן ומתוכנן, מארגני הטיול מודעים לכך כי לכל מטייל יש צרכים ואהבות שונות והם מאפשרים זמן חופשי שבו אתם תבחרו מה אתם רוצים לעשות.
 
 
טיולים מאורגנים לחול – סוגים שונים של טיולים
 
הטיולים המאורגנים אינם בנויים במתכונת אחידה. מארגני הטיולים מתאימים את הטיולים לקהלי יעד שונים.
 
יש טיולים מאורגנים המתאימים לבני גיל הזהב, לטיולי בר מצווה או בת מצווה, לצעירים לפני גיוס או טיולים המיועדים לסטודנטים.
 
טיולי משפחות הם טיולים שיתמקדו ביעדים קלאסיים ובאטרקציות משפחתיות כמו בילויים בחיק הטבע, ביקור בפארקי שעשועים מפורסמים, במוזיאונים שיסקרנו הן את המבוגרים והן את הילדים ואכילה במסעדות הפונות אל קהל ממוצע וקלאסי.
 
טיול קולינארי הוא טרנד לוהט בשנים האחרונות במסגרת הטיולים המאורגנים. הטיול פונה אל חובבי האוכל, הוא שם דגש על הצד הקולינארי של ארץ היעד ומציע לחובבי הגסטרונומיה חוויות מסעירות בתחום. במסגרת הטיול תבקרו במסעדות שונות המציעות אוכל מהמטבח המקומי, במסעדות יוקרה וגם במסעדות פועלים, תבקרו בסדנות יין או בישול  ותשוטטו בשווקי אוכל מקומיים.
 
טיולי שורשים הוא טיול המציע לילדי הארץ ולמשפחותיהם סיור מרגש בארץ המוצא של הסבא והסבתא או של ההורים. אלו טיולים המלווים במידע היסטורי ובחוויות מרגשות המלוות את המטיילים עוד ימים ארוכים לאחר שהטיול כבר הסתיים.
 
לפני שאתם בוחרים טיולים מאורגנים בחו"ל, כדאי להגדיר את ארץ היעד שבה אתם מעוניינים לטייל, לכמה ימים אתם מעוניינים לנסוע ומהו קהל היעד של הטיול. אם תבחרו ביעד המתאים ובקבוצה בעלת מכנה משותף לשלכם, מחכה לכם חוויית טיול מהנה במיוחד.

הזמינו היום טיול מאורגן ממגוון הטיולים המאורגנים באתר שלנו, במחירים אטרקטיביים! הכנסו ומצאו את הטיול המושלם עבורכם!

יעדים מומלצים לטיול מאורגן