אודות

קצת עלינו

אודות מונה טורס

חברת "מונה טורס בע"מ" הוקמה בשנת 1981, והיא אחת מחברות התיירות המובילות בישראל. החברה הינה חברה בהתאחדות סוכני הנסיעות בישראל ובאיגוד הבינלאומי IATA לתחבורה האווירית והיא הנציגה הבלעדית בישראל של ארגון הבינלאומי I.T.P, ארגון שבו חברים משרדי נסיעות מכל העולם.


פעילות החברה

לחברה יש שלושים ושלושה סניפים בכל רחבי הארץ ובנוסף היא מבצעת מכירת שירותים דרך אתר האינטרנט שלה.
בין לקוחות החברה נמצאים שגרירויות זרות, גורמים ממשלתיים, ועדי עובדים חברות תעשייה וטכנולוגיה עילית ועוד.

החברה מפעילה מספר מחלקות:

 

  • אינטרנט - אתר האינטרנט של החברה הוא אתר תיירות מתקדם ומאובטח ברמה גבוהה השומר על הפרטיות של הלקוח ומאפשר רכישה מקוונת ללא חשש. האתר מספק מאגרי מידע אלקטרוניים של שירותי נסיעות, לינה וחבילות נופש ומציע אפשרות של רכישת כרטיסי טיסה לכל היעדים, שירותי השכרת רכב, מידע ורכישה של חבילות הרגע האחרון, מערכת הזמנות on- line להזמנת חדרי מלון בארץ ובעולם ואפשרות להשוואת מחירים.

 תיירות יוצאת – תיירות חוץ במקום תיירות יוצאת
החברה מציעה שירותי תיירות ונופש הכוללים טיסות סדירות, טיסות שכר, חבילות נופש, בתי מלון, השכרת רכב וטיולים מאורגנים ליחידים ולקבוצות. אנו מטפלים בהנפקת אשרות וביטוחי נסיעות לחו"ל.
מחלקת התיירות היוצאת מציעה קרוזים יוקרתיים, שיט נהרות ויאכטות וחבילות ספא בלעדיות במזרח אירופה ובמדינות חבר העמים.
בכל שנה מציעה החברה מחנה קיץ בינלאומי לבני נוער וילדים בלטביה. המחנה נמצא סמוך לעיר הבירה ריגה באזור פסטורלי על חוף הים.

• מחלקה סיטונאית
חברת "מונה טורס" מיצבה את עצמה כספק דומיננטי מוביל בענף התיירות. החברה קונה כברוקר מלאי מקומות טיסה מחברות טיסה סדירות ומשווקת את החבילות לסוכני הנסיעות בארץ.

 מחלקה עסקית
החברה מעניקה שירותי נסיעות ללקוחות עסקיים וחברת בארץ ובחו"ל בהתאמה אישית ומקצועית עשרים וארבע שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע. בקרו באתר שלנו: http://monabusiness.co.il/

• מחלקת אקזוטי וקרוזים
- החברה בונה ומשווקת חבילות נופש למגוון של יעדים אקזוטיים ועוסקת במכירה קמעונאית וסיטונאית של קרוזים בכל רחבי העולם.

 תיירות פנים
החברה מציעה מבחר של בתי מלון, בתי הארחה וצימרים בכל הארץ, שירותי השכרת אוטובוסים והסעות, טיולים מאורגנים לקבוצות בהתאמה אישית ומתן שירותים לארגונים וחברות בארגון ימי כיף, ימי גיבוש ונופש לעובדי החברה. הנופשים מותאמים גם למגזר החרדי.


נציגויות של חברות תעופה:
חברת "מונה טורס" היא הנציגה הרשמית בישראל של חברת התעופה "אזרבייג'ן איירליינס" המציעה מגוון רחב של טיסות לכל העולם וביניהם, ארצות הברית, סין, תאילנד באקו ומגוון יעדים במדינות חבר העמים. חברת "אזרבייג'ן איירליינס" מפעילה מטוסים חדשניים ומרווחים המעניקים חוויית טיסה נהדרת.

חברת מונה טורס היא הנציגה הרשמית בישראל של חברת התעופה אורל איירלינס. המפעילה מישראל 6 קווים ישירים לרוסיה מוסקבה, סוצ'י,
סנט פטרסבורג,יקטרנבור,סמארה וקרסנודאר החברה מבצעת טיסות פנים ברכבי רוסיה וטיסות בין לאומיות רבות.
לחברה 43 מטוסי איירבוס בגדלים שונים. החברה מפעילה את הצי המטוסים החדיש ביותר ברוסיה .

צברנו עשרות שנות ניסיון ואלפי לקוחות מרוצים, את כל הידע והניסיון נשמח להעמיד לשירותיכם!