טיסות ברגע האחרון
טיסות ברגע האחרון
בתי מלון ברגע האחרון
דילים ברגע האחרון לחו"ל
הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

טיסות ברגע האחרון

טיסות ברגע האחרון לחו"ל

טיסות ברגע האחרון

טיסות לבאקו

בין התאריכים, 19.06 - 23.06
טיסת שכר
AZERBAIJAN
טיסות ברגע האחרון

טיסות לטביליסי

בין התאריכים, 05.06 - 09.06
טיסת שכר
ישראייר
טיסות ברגע האחרון

טיסות למדריד

בין התאריכים, 02.06 - 06.06
טיסה סדירה
EMIRATES
טיסות ברגע האחרון

טיסות לרומא

בין התאריכים, 05.06 - 09.06
טיסת שכר
ישראייר

טיסות זולות ברגע האחרון

טיסות ברגע האחרון

בעבר נסיעה לחו"ל הייתה נסיעה שתוכננה זמן רב מראש, אך בשנים האחרונות הרגלי הטיסה של הצרכן הישראלי השתנו וטיסות ברגע האחרון הפכו להיות טיסות פופולאריות ומבוקשות.
 

למי מתאים לטוס ברגע האחרון?

אם אתם ספונטאניים, אם אתם מסוגלים לארוז מזוודה ולהתארגן לטיסה במהירות, טיסות ברגע האחרון מתאימות לכם. אם תוכלו להתארגן לפגישת עסקים שנקבעה מהיום להיום או להפתיע את בן או בת הזוג, או את עצמכם, בחופשה קצרה ובלתי מתוכננת, תוכלו ליהנות ממחירים זולים ואטרקטיביים.

טיסות ברגע האחרון

טיסות ברגע האחרון – שישה דברים שכדאי לדעת

ימים ספורים לפני מועד הטיסה מציעות חברות תעופה רבות טיסות זולות ברגע האחרון. טיסות זולות יכולות להימכר מספר שעות לפני ההמראה, אך "הרגע האחרון" יכול גם להיות מספר ימים או שבוע מראש. מחירי הטיסות זולים ומשתלמים מאוד וככל שמועד הטיסה קרוב יותר, כך מחיר הטיסה יהיה זול יותר.

אין כמעט חברת תעופה שאינה מציעה כרטיסים מוזלים ברגע האחרון. כל חברת תעופה מציעה כרטיסים בהיקפים שונים, עבורן זו הזדמנות לסגור פינות ולמכור את המושבים שנותרו ריקים ועבורכם זו הזדמנות לטוס לחו"ל במחירים זולים ומפתים.

בדרך כלל קשה למצוא כרטיסי טיסה ברגע האחרון ליעדים רחוקים כמו ארצות המזרח, ארצות הברית או אוסטרליה. ברוב המקרים אלו יעדים פופולאריים שאליהם עדיין נהוג לקנות כרטיסים מראש, אך עבור יעדים קרובים כמו אירופה, אסיה, קפריסין או יוון ועוד תוכלו בקלות למצוא כרטיסי טיסה ברגע האחרון.

כרטיסי טיסה ברגע האחרון כוללים ברוב הפעמים גם כרטיס עם תאריך חזרה לארץ לאחר מספר ימים. בכל פעם שאתם מזמינים כרטיס ברגע האחרון, קראו היטב את פרטי הטיסה, שימו לב למועד ההמראה, למועד הנחיתה, באיזה שדה תעופה תנחתו ואיך תוכלו להגיע אל המלון. לפעמים אחרי שתתעמקו באותיות הקטנות תגלו להפתעתכם כי המחיר המצוין כולל רק כרטיס טיסה לכיוון אחד בלבד.

שימו לב שהמחיר של הטיסות ברגע האחרון, כולל רק את מחיר הטיסה!חברות התעופה לחוצות להוציא מטוסים מלאים בנוסעים ומוכנות להוריד את המחירים, אך בתי המלון לחוצים הרבה פחות ולא תמיד הם מוכנים למכור חדרים במחירים מוזלים. נסו לחפש מלון זול ואם אתם באמת ספונטניים, וגם אמיצים, אתם יכולים להגיע אל היעד ורק אז למצוא בית מלון. חובבי הדילים של הרגע האחרון מוכנים להישבע כי מעולם לא קרה להם שהגיעו אל היעד ולא מצאו חדר בבית מלון, ובמחיר אטרקטיבי.

יש זמנים בשנה שבהם קל מאוד למצוא טיסות ברגע האחרון ויש תקופות שפחות. בתקופת החופש הגדול, בחגי תשרי ובפסח קשה יותר למצוא כרטיסי טיסה מוזלים. אם אתם חייבים לטוס בתקופות אלו, אל תחכו לרגע האחרון.

איך מוצאים טיסות ברגע האחרון?

חברות תעופה רבות מפרסמות באתרי האינטרנט שלהן על מכירה של כרטיסי טיסה זולים. אפשר למצוא בהם כרטיסי טיסה זולים של טיסות צ'ארטר ושל טיסות סדירות בכל עונות השנה.

חברת "אל על" מפעילה באתר האינטרנט שלה שירות מיוחד הנקרא "אל על ספונטני". באתר אפשר להזמין טיסות משבעים ושתיים שעות ועד לעשרים וארבע שעות לפני מועד הטיסה למגוון יעדים ובמחירים אטרקטיביים.

מנועי חיפוש העוסקים בהשוואת מחירי טיסות ודילים מרכזים מידע רב ומבצעים על כרטיסי טיסה זולים. בחלק מהמנועים תוכלו לעקוב אחרי שינויי המחירים ולהמתין עד שתשיגו את המחיר הטוב ביותר.
לסיכום, טיסות ברגע האחרון מאפשרות לכל מי שלא חייב לתכנן מראש אפשרות להזמין טיסה מהיום למחר ולטוס לחו"ל במחירים אטרקטיביים.

באתר מונה טורס תיהנו ממגוון טיסות ברגע האחרון למגוון יעדים מובילים בעולם. הכנסו עכשיו ומצאו את הטיסה הזולה ביותר!