נגישות
 • מצא את החופשה המושלמת לסוצ'י
 • מצא את הטיסה הזולה ביותר לסוצ'י

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

חבילות נופש לסוצ'י

חבילות סוצי
02/9/18 - 06/9/18
PARK INN BY RADISSON CITY CENTRE

4  לילות  ארוחת בוקר

כולל העברות

$526
חבילות סוצי
14/9/18 - 17/9/18
RADISSON BLUE CONGRESS

3  לילות  ארוחת בוקר

כולל העברות

$491
חבילות סוצי
16/9/18 - 20/9/18
PARK INN BY RADISSON CITY CENTRE

4  לילות  ארוחת בוקר

כולל העברות

$526
חבילות סוצי
10/9/18 - 14/9/18
RADISSON BLUE CONGRESS

4  לילות  ארוחת בוקר

כולל העברות

$541

הרגע האחרון למגוון יעדים

מגוון טיסות, חבילות נופש, טיולים מאורגנים, טוס וסע

קצת על סוצ'י

חבילות נופש לסוצ'י

סוצ'י היא אחד היעדים שהפכו להיות אטרקציה תיירותית לאחר שהעיר אירחה את אולימפיאדת החורף בשנת 2014, אירוח שהביא בעקבותיו תנופה אדירה של פיתוח והעלה את העיר על מפת התיירות הבינלאומית. האוכלוסייה בסוצ'י מגוונת מאוד ומאפשרת חשיפה למגוון של תרבויות שונות ועשירות, תושבי המקום מסבירי פנים ומארחים נהדרים, בעיר יש מסעדות מגוונות וטעימות ואתרי נופש הפרוסים על החוף הארוך והיפה של העיר.

חבילות נופש לסוצ'י - טיול אל הריביירה הרוסית

רצועת החוף של סוצ'י משתרעת על פני כמאה ארבעים ושלוש קילומטריםלאורך הים השחור והיא נחשבת לרצועת החוף הארוכה ביותר באירופה. האקלים הנוח המאופיין בקיץ ארוך וחם ובחורף קצר ומתון מושך אליו המוני נופשים הגודשים את החופים ואת בתי המלון המפנקים מתחילת חודש מאי ועד לסוף חודש אוקטובר. בעונת התיירות חופי הים מלאים בנופשים הנהנים ממגוון מסעדות, מבתי קפה, מאירוע תרבות, ממופעים, מגנים בוטאניים, מפארקי מים וממקומות בילוי רבים.

עד לפני שנים לא מעטות, עיקר הנופשים בסושי היו אזרחים רוסיים. סוצ'י, "עיר השמש" נחשבה לבירת הנופש הבלתי מעורערת של רוסיה ומשכה אליה את ראשי השלטון, את עשירי רוסיה ואת כל מי שחלם על חופשה בריאה ויכול היה להרות לעצמו. לאחר שנת 2014, שנה שבה אירחה העיר את אולימפיאדת החורף, נחשפה סוצ'י לתיירים רבים מכל רחבי אירופה, וגם מהעולם, ועלתה על מפת התיירות הבינלאומית.

התפיסה המקובלת ברוסיה הייתה כי חופשה אמיתית היא לא רק למנוחה והירגעות,אלא בעיקר להבראה ולקבלת טיפולי בריאות. הקו המנחה של חופשה בריאה היה כי מכאן יוצאים האורחים צעירים בגופם ובריאים בנפשם. וזו הסיבה מדוע בכל אתר נופש המכבד את עצמו יש מרכז רפואי המעניק מגוון של טיפולים מפנקים ורפואיים הניתנים על ידי מומחים בתחומים שונים כמו קרדיולוג, אורולוג, אורטופד, גניקולוג ועוד מומחים רפואיים. הטיפולים ניתנים לכל בני המשפחה, מבוגרים, צעירים וגם ילדים.

סוצ'י – נא להכיר את העיר

 חבילות נופש לסוצ'י יביאו אתכם אל עיר מיוחדת, עיר המחולקת לארבעה רבעים:

מרכז העיר הוא הרובע הקטן ביותר, אך גם המאוכלס ביותר מבין כל הרבעים. הנוף הנשקף ממרכז העיר מדהים ביופיו, מצד אחד נראה הים השחור ומהצד השני נראים מרחוק פסגות הרי הקווקז. ברובע זה יש נמצאים רוב אתרי התיירות החשובים:

קתדראלת המלאך מיכאל נבנתה בשנת 1874 לציון הניצחון של רוסיה במלחמת הקווקז. בנייתה נמשכה מספר שנים והסתיימה רק בשנת 1890. הקתדראלה הוקדשה במיסה חגיגית בחודש ספטמבר 1891.

בניין הטרמינל הימי הוקם בשנת 1955 ויש בו מגדל הנישא לגובה של שבעים ואחד מטרים. בראש המגדל יש כוכב ומסביב לבסיס המגדל יש ארבעה פסלים המסמלים את ארבע רוחות השמיים.

הגן הבוטאני של סוצ'י נמצא על חוף הים ממזרח למרכז העיר. יש בו למעלה מאלף וחמש מאות מינים וסוגים של צמחים ובשדרת ראשי העיר ניטעים עצי דקל על ידי ראשי עיר מכל העולם המבקרים בסוצ'י. הגן הבוטני משמש גם כמכון מחקר של אוסף הצמחים והעצים הטרופיים. בשנת 1974 קיבל הגן מעמד של אתר לאומי.

תיאטרון זימני הוקם בשנות השלושים של המאה העשרים. התיאטרון נבנה בסגנון ניאו קלאסי והוא מוקף בשמונים ושמונה עמודים קורינתיים.

רובע לזרבסקי נמצא במרחק של ארבעים וחמישה מטרים ממרכז העיר. יש בו דולפינריום ושתי כנסיות, האחת הוקמה בשנת 1903 והשנייה בשנת 1999.

רובע חוסטה הוא הרובע השלישי בגודלו בעיר. האתרים המעניינים בעיר הם הגן הבוטאני, כנסיית ההשתנות של ישו ותיאטרון הקיץ. במרחק קצר מהרובע ניצבות החורבות של מצודת חוסטה השוכנת על צוק בגובה של כמאה מטרים.

רובע אדלר הוא הרובע השני בגודלו. אזור זה אירח את אולימפיאדת החורף ובו נמצא גם שדה התעופה.

קרסנאיה פוליאנה זהו האתר הידוע ביותר ברובע אדלרבשל אתר הסקי המפורסם הנמצא בו ובשל הנוף הנפלא הנשקף ממנו, נוף הרי הקווקז המקיפים את העמק ונישאים לגובה של אלפיים מטר.

סוצ'י – מידע שימושי

המטבע: רובל.

משך הטיסה: שעתיים ושלושים וחמש דקות.

הפרש השעה: אין.

השפה: רוסית.

מגוון דילים לסוצ'י עכשיו באתר מונה טורס במחירים אטרקטיביים, הזמינו את הדיל המושלם!

סוצ'י

מזג אוויר ב סוצי

currentdayrain.png
שבת °
Not Found