מצא את הטיסה הזולה ביותר להודו
מגוון דילים חלומיים להודו
הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

אטרקציות בהודו

הודו התת יבשת האהובה על הישראלים, היא המדינה השביעית בגודלה בעולם, והשנייה בגודל אוכלוסייתה, ומונה למעלה ממיליארד תושבים. הודו טומנת בחובה עולם ומלואו, המקדשים, המנזרים, הערים הצבעוניות, הדתות, האוכל והריחות הם חלק בלתי נפרד ממנה. האווירה בהודו היא קסומה, הרוחניות לצד התרבויות הופכת אותה לאחת המדינות המרתקות ביותר במזרח אסיה ובעולם כולו.

המדינה העצומה נחלקת ל29 מדינות, כאשר כל אחת מהן שונה מהשנייה, למעלה ממאה שפות שונות ונופים מגוונים מקצה אל קצה, בצפון משתרע רכס הרי ההימלאיה האדיר, במרכזה מדבר ומדרום קו חוף אקזוטי באוקיינוס ההודי. כפרים אותנטיים ועניים לצד ערים מהעשירות בעולם, ועיר בירה אחת, דלהי.

סביר להניח שכבר שמעתם על המיין באזאר (Main Bazar), הרובע המרכזי בבירה ההודית, שם תוכלו להכיר את הודו האמיתית, ההמולה, התנועה, הצפיפות, החום והלכלוך מזכירים לנו שהגענו למדינת עולם שלישי, תוכלו למצוא בה הכל, שווקים לצד קניונים, מלונות לצד גסטהאוסים, דוכני אוכל רחוב לצד מסעדות, עוני לצד עושר והרבה תיירים שעוד קצת בהלם. בהתחלה הודו עלולה להיות קשה לעיכול, אבל ברגע שתכירו אותה, לא תרצו לעזוב. קשה להכיל את הודו בפעם אחת, ולכן תיירים לוקחים לעצמם מספר חודשים על מנת לתור את המדינה, ולהכיר אותה לעומק, והמחירים בהחלט מאפשרים את זה. בין אם אתם תרמילאים או לא, טיול אחרי צבא או טיול משפחתי, תפגשו שם הכל.

הודו אולי לא מתאימה לכולם, אבל כמו שאומרים בהודית, סבקוצ' מילגה (הכל אפשרי). בואו להכיר כמה מהמקומות שפשוט אסור לפסוח עליהם במדינה הצבעונית ביותר במזרח.

מצא את הטיסה הזולה ביותר להודו >> 

מפת אטרקציות בדלהי

מפת דלהי

Map would be Generated Here

דלהי

39°-47°
רביעי 38°-48°
חמישי 37°-48°
שישי 38°-46°