הזמינו טיסת לואו קוסט של UP אל על

טיסות אל על UP

למגוון יעדים בעולם

טיסות אל על UP

החל משנת 2013 הצטרפה חברת אל על לחברות המציעות טיסות "לואו קוסט" והשיקה את המותג החדש UP. הטיסות הזולות מאפשרות לתייר הישראלי להגיע ליעדים אטרקטיביים באירופה במחירים מוזלים במיוחד. כך תוכלו ליהנות מכל העולמות, לטוס בחברת התעופה הבינלאומית, ליהנות מנוחות, מביטחון מקסימאלי וממחירי כרטיסים זולים במיוחד.

אל על UP טיסות - תשעה דברים שחשוב לדעת

v החברה טסה לחמישה יעדים מובילים בעולם, לבודפשט, לברלין, לפראג, לקייב וללרנקה והיא מפעילה אחת עשרה טיסות בשבוע לברלין, לקייב, לפראג ולבודפשט ושש טיסות שבועיות ללרנקה. סך הכול כחמישים טיסות בשבוע ומספר היעדים והטיסות עתיד לגדול.

v תחת המותג UPפועלים חמישה מטוסי בואינג 737-800 עם שתי מחלקות, מחלקת תיירים ומחלקת תיירים פלוס.

v החברה מוכרת שני סוגים של כרטיסים, כרטיס בייסיק וכרטיס סמארט. כרטיס הבייסיק הוא כרטיס שבו תידרשו לשלם על המזוודה, על הכיבוד בטיסה, על בחירת המושב, על צ'ק אין בשדה התעופה ועל שירותים נוספים. באמצעות הכרטיס תוכלו להרכיב לכם חבילה בהתאם לצרכים שלכם, תוכלו להחליט על אילו שירותים אתם רוצים לשלם ועל אילו שירותים אפשר לוותר.

v כרטיס סמארט מציע לכם מגוון גדול של שירותים הכלולים במחיר הכרטיס כמו כיבוד, מזוודה, בחירת מושב, צ'ק אין בשדה ועוד.

v אל הטיסה תוכלו להעלות פריט אחד של כבודה. משקל הפריט לא יעלה על שמונה קילו והמידות המותרות הן ארבעים וחמש סנטימטר על עשרים וחמש סנטימטר. כל פריט שיעבור את המשקל המותר יועבר אל תא המטען ויחויב בתשלום בהתאם למשקל. תוכלו להעלות לטיסה ללא תשלום, כיסאות גלגלים, עזרי הליכה וציוד רפואי.

v תוכלו לבצע צ'ק אין באתר האינטרנט של החברה החל מעשרים וארבע שעות ועד לשלוש שעות לפני ההמראה. בעלי כרטיס סמארט והנוסע המתמיד של אל על יוכלו לבצע צ'ק אין בשדה התעופה, ללא תשלום, אך בעלי כרטיס בייסיק יידרשו לשלם עבור השירות הזה.

v אם לא הזמנתם מושב בתשלום, ההושבה תהיה על בסיס של מקומות פנויים. בעלי כרטיס סמארט יוכלו לשבת במחלקת התיירים פלוס או במקום מועדף במחלקת התיירים בהתאם למקומות הפנויים.

v אם תרצו לבטל או לשנות את מועד הטיסה תוכלו לעשות זאת תוך ארבעה עשר יום ממועד הזמנת הכרטיס, אך לא יאוחר משבעה ימי עבודה לפני מועד הנסיעה. כל שינוי או ביטול כרוך בתשלום, יש כרטיסים בתעריף מסוים שאותם לא תוכלו לשנות או לבטל, הכול בהתאם למדיניות החברה.

v מועדון הנוסע המתמיד מציע הטבות לנוסעי אל על, את חלקן אפשר לממש גם בטיסות UP. תזכו לתנאי הושבה, כבודה ובידוק גם אם רכשתם כרטיס בייסיק.

היכן נוחתות הטיסות?

טיסת אפ לברלין מגיעה לשדה התעופה Schoenefeld טרמינל C .
טיסת אפ לפראג נוחתת בשדה התעופה Vaclav Havel Airport Prague Ruzyne טרמינל 1.
טיסת אפ לקייב נוחתת בשדה התעופה Boryspil International Airport בטרמינל D.
טיסת אפ לבודפשט נוחתת בשדה התעופה International Airport Budapest Ferenc Liszt טרמינל B2.
טיסת אפ ללרנקה נוחתת בשדה התעופה ​Larnaca International Airport בטרמינל 1.  

משווים מחירי טיסות אל-על UP במונה טורס ומזמינים אונליין במחירים המשתלמים ביותר ליעדים: ברלין, פראג, קייב, בודפשט, לרנקה ועוד.

טיסות אל על ליעדים נוספים